Neostrada TP.Zniesiono limity,czy błąd umnie bądz u nich

W niedziele tą co była robiłem czyszczenie rejestru i całego kompa z aplikacji niepotrzebnych i nieuzywanych przez programy.

Wiecie że Neostrada ma limity pobierania z sieci.Ja posiadam Neo 128 i mam ograniczenie do 7GB miesięcznie.

W Poniedziałek powinienem przekoroczyć a raczej przekroczyłem limit 7 GB co powinno mi zwolnić neta do 32kb/s a tak sie niestało.Dalej nawalam z max prętkością.A wchodząc w panel sterowania na stronie neostrady i patrząc na ilośc pobranych danych dalej pisze od 3 dni 7028MB-muj limit(co widać przekroczony).

Możliwe że usunołem klucz(wartośc)z rejestru odpowiedzialną za to bądz jakiś plik “ukryty” w krurymś z folderów sysytemowych.

Albo to unich problem.

Ale powini miec u siebie ilość pobranych prze zemnie danych???

Ciekawe co o tym sądzicie???

za kilka dni pewnie dziś po 24:00 bedziesz miał obniżoną prędkość TelePies nie jest głupi licznik na stronie cześto się myli ma kilkudniowe opóźnienia w liczeniu.

mało prawdopodobne.

Tak jak pisze philips , pewnie za kilka dni Ci obniżą prędkość. A narazie ciesz się dobrą prędkością i z niej korzystaj bo jutro może być gorzej. :stuck_out_tongue:

Maja awarie licznika,nie nalicza wogóle,u mnie stoi juz 5 dzień.

Jag by cosik to mam program o nazwie “NetMeter” i mi nalicza ilość pobranych danych itp.

A pobrałem 8.825MB! !!

Tak już jest z TP, może nie doliczą Ci tego do abonamentu :x

Zadzwoń na blue-line :stuck_out_tongue:

tqak licznik stoi od paru dni, ale ja mam neo 256, 7 giga limitu, koło 10 października wykozystałem limit, i skubańce się dopatrzyli, i to szybko, do północy ściągałem plik, wyłączyłem kompa, rano już miałem strasznie wolną neostradę, przez co musiałem kupić karte zdrapkę :stuck_out_tongue:

ciesz się że tobie sie ni eskapli że przekroczyłes limita neo, więc kozystaj puki możesz, bo możesz się kiedys obudzić , włączyć kompa, a stronka www zacznie ci się otwierać pół minuty :stuck_out_tongue:

jak zadzwonisz na blue line to ci od razy zablokuja neta, więc lepiej nie dzwoń, a do rachunku nie maja prawa nic doliczać, bo płaci stały abonament, a za błędy telepsa sie nie płaci

Racj.No mam nadzieje że sie nie skapną.

Ja od początku (kilka miesięcy) korzystania z Neostrady mam nieaktywny licznik (NIC mi nie naliczyło od samego początku) chociaż sporo pobieram z sieci. Mimo to (a może właśnie dlatego) nie palę się do kontaktu z infolinią :wink:

Tak więc z licznikami w Tepsie różnie bywa :slight_smile:

Ani jedno ani drugie poprostu teraz neostrada 128 jest w promocji i wszyscy mają neostrade 320 a po upływie limitu krojona jest do prędkości 128 i dlatego predkość masz taką jak na umowie podpisaną z tepsą. Promocja potrwa “chyba” do końca roku więcej na stronie http://www.neostrada.pl sprawdzacie ile macie jeszcze limitu a o promocji jest opisana nieco niżej WIELKIMI LITERAMI!

Pzdrawiam

No cóż.Właśnie od 2 dni mam prętkośc neostrady 327.6 KB/s, a przeciesz mam neostrade 128 i nie zmieniałem jeszcze taryfy na szybszą.A w panelu sterowania pisze że przekroczony limit(8200MB) i prętkośc neostrady obecna 32KB/s.

To robi sie teraz coraz zabawne.Nie wiem co oni wyprawiają ale niech się zdecydują.

Właśnie dziś pobieram(pobierałem)film na przekroczonym limicie(100MB) i zauwazyłem że miałem prętkość 14kb/s! !!

Pomimo zwiększenia transferu limity pozostają nadal takie same.

Ja mam NEO 2 mega (jak tylko będzie taka możliwość w moim mieście przechodzę automatycznie na 6 mega) za 59zł na miech bez żadnych ograniczeń więc mnie te bzdetki TEPSy nie interesują :PPP

Ma 6MB a poco ci aż tyle???.Ja był bym Hapi jak bym miał tyle co ty.Bardzo dobry transfer masz i dalej mało.Co z takim transferem zrobisz.Jak zaczniesz ściągać to cały dysk zapchasz(np.od 512GB do 100GB) w jeden dzień a tym bardziej jak zaczniesz to zgrywać to nagrywarka na złom.

Oraz za 59zł??na stałe???Co to za promocja???E kit mi wciskasz??

Ale wracajmy do mego postu:

Miał jeszcze ktoś taką okoliczność.

Nie wciskam, nie jestem użytkownikiem prywatnym :PPP

u mnie licznik w panelu neo zatrzymał się chyba na 14,10,2005, a od tego czasu przekroczyłem limit juz 2 razy, mam neo 256, limit 7 giga, a ja juz ściągnąłem 14 giga , a transfer przy ściąganiu plików mam 28-32 kb/s :stuck_out_tongue:

cos im te limity w tym miesiącu ni ewyszły, jak narazie mam nielimitowane neo 256, ciekawe kiedy sie skapną :lol:

Oni automatycznie zmieniają teryfe . Ty nic nie robisz tylko czekasz.

Oto treść ż pewnej strony na temam nowej promocji Neostrady TP.

Jak informuje na swoich stronach Telekomunikacja Polska S.A. każdy, kto przed 1 Sierpnia 2005 zamówił i zarejestrował Neostradę opcja 128, będzie mógł skorzystać z promocyjnej usługi zwiększenia prędkości, jak ma to miejsce w wypadku opcji 256.

Dotychczasowi abonenci nie będą musieli ponosić żadnych kosztów, ani tymbardziej podpisywać dodatkwoych umów, wszystkim zostanie zwiększona, w miarę możliwości tecnicznych, prędkość o dodatkowe 128/64 kb. Daje to w rezultacie podwojenie maksymalnych prędkości i bedą one wynosiły teraz 256/128 kb.

Powinni się z tego ucieszyć szczególnie te osoby, które nie zamówiły opcji 128 raczej ze względów finansowych, aniżeli wygody. Promocja ma potrwać do 1 Stycznia 2006, po tym okresie każdy, kto będzie chciał zachować nowe prędkości będzie musiał udać się do Telepunktu, bądź BOK Telekomunikacji Polskiej S.A. i podpisać umowę na opcję 256, bądź też zrobić to telefonicznie za pośrednictwem Błękitnej Linii 9393, w przeciwnym wypadku prędkości powrócą do wyjściowych 128/64 kb.