Neostrada TP

witam!

chciałbym zachęcić was do podzielenia się informacjami na temat Neo!!

oczywiście darujcie sobie teksty w stylu “neostrada to syf”

głównie chodzi mi o rzeczywiste prędkości downloadu ftp, p2p etc.

szybkość ładowania się stron http://www… no i oczywiście limit neostrady!!

zamierzam zostać abonentem Neo ponieważ mój obecny provider netu jest partaczem aż głowa boli i rezygnuję z umowy :lol:

Neo to dla mnie jedyna alternatywa :!:

proszę o w miarę subiektywne opinie :slight_smile:

?? :wink: ??

Mam Neostradę TP opcja 640 kb/s ale wyciąga mi 786,4 kb/s :slight_smile:

Jestem zadowolony, lecz nie polecam programu do łączenia się z internetem, który zamieszczony jest na płycie w zestawia instalacyjnym 8)

Wystarczy zainstalować sterowniki modemu :arrow: skonfigurować połączenie z internetem :arrow: oraz zainstalować p rogram AutoConnect :smiley:

Wtedy po włączeniu systemu jesteśmy automatycznie połączeni z internetem.

Pozdrawiam 8)

Też mam neo 640, od ponad 2 lat kozystam z usług TP SA bo nie mam innej alternatywy, i powiem że ogólnie jestem zadowolony. Śmiga aż miło, żadnych proble,mów z p2p, radiem czy tv internetowym. Naprawde milutko sie pracuje z tym. Co do aplikacji dołanczanych do usługi to faktycznie lipa, po 1 miesiącu korzystania odinstalowałem wszystko co było od TP. Limitów tez nie mam bo mam starą umowę, a co do abonamentu, to coż, mógłby byc mniejszy ale co zrobić. Jesli o mnie chodzi to polecam.

prezesunio no i o to chodzi… konkretna odpowiedź, ani mnie nie zbeształ ani nie zwyzyał !!

a co do nowej neostrady :roll: ma ktoś??

Polecam :arrow: lekture

stranded pleassssseeee, opanuj trochę język …

:o i tylko tyle… koleś mnie zjechał jak psa i tyle… :roll:

BANITA, masz rację, ale naprawdę nie chce, szafować banami na lewo i prawo, to nie jest żadne wyjście z sutuacji.

Do stranded, jak tak dalej pójdzie, to obiecuję, nawet jeśli będę musiał zbanować całą centralę neostrady w Twoim mieście i z Tobą ze dwieście osób, to zrobię to.

Mam nadzieję, że nie będziesz dalej ukazywał w całej krasie naszą polską mentalność, czyli wyzywanie się i wymądrzanie, to chyba nie jest takie trudne ?

Ja naprawdę szczerze nie cierpię banowania.

Ja jeszcze dorzucę swoje 3 grosze. Wszystkie posty nie na temat powinny polecieć. Robicie tylko burdel i tyle.

Od kłótni macie PW i z tego korzystajcie.

pisałem w tej sprawie do asteriska ale skoro go nie ma to mógłbyś się tym zająć i zrobić tutaj porządek!! te informacje na temat Neo są mi niezbędne :smiley:

Na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć :!: Ty jak na razie zasłużyłeś na bana :hahaha: i tylko dzięki Liskowi możliwa jest Twoja dalsza egzystencja na forum (jak by to leżało w mojej gestii dawno byś stąd poleciał :evil: )

Topic już porządkuję.

Heh ja mam neo 640 kb/s i tez jestem zadowolony, robilem juz pare nowych neostrad 128 kb/s no i powiem wam ze to napewno jest lepsze od modemu, tanie no i nawet nawet szybkie :D, a limit tego wogole sie nie zauwaza, przeciez i tak az tylko przy 7GB dla 128 kb/s sie nie sciaga, ogolnie to byl dobry pomysl na male wydatki

pozdro

no właśnie, ale sęk w tym jak nawet nawet szybkie!!

jeżeli dobrze liczę to download Neo128 będzie… 16 KB/s :roll: trochę mało :frowning:

no chyba, że liczę źle :smiley: