Neostrada TP

Zastanawiam się na założeniem Neostrady, co sądzicie o neostradzie? :smiley:

Jest wiele lepszych ofert od neo ale niestety nie mam możliwości skorzystania z nich :mrgreen: Jeśli masz neo no to podziel sie opinią :smiley:

http://neostrada.info

Jak to jest jedyna możliwość stałego łącza u siebie, to bierz.

Jak masz inne do analizy to napisz. ;]

Ja mam 512 i na razie jest super mam auto connecta i mi nie rozlacza

predkosc jest bardzo dobra i mialem pól roku za 1 zł 22 gr

ja mam neo 256 i liveboxa, i jestem bardzo zadowolony, co prawda ten livebox za bardzo nie rozpieszcza , bo mającpodłaczenie przez WI-FI co trochę zrywa połaczenie, ale ja mam podłaczony pod ethenet przez sieciówke i net smiga az miło, na każdym systemie, xp/vista 5308/mandriva linux i ubuntu bez zadnej konfiguracji i instalowania sterów

Mam NEO 6MB, WinXP HE SP2 i jak na razie zero problemów! Tylko upload jest kiepski, 512kB !

Ja mam Neostradę 32KB/s i w zupełności to wystarcza. Choć te limity 7GB dla tej opcji są trochę nielogiczne.

Mam neo 256 (wcześniej 128) i jestem zadowolony. Jednak tak jak ty nie mam, wyboru (poza radiówką)

Limit jest, ale jak korzystam z neostrady ponad 1,5 roku, jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się go przekroczyć 8)

neo 320 :wink: bez limitow

Ja mam neo 256 i nie narzekam.

btw. chodzą plotki że niedługo zniosą limity.

skąd taka wiadomość?

ja mam neo 256 i jest super… nie rozlacza mnie… wszystko dziala jak trzeba transfer 32kB/s czasami wiekszy… a przy malych plikach np. 200KB to sciaga ok. 230kB/s wiec tylko sekunde trzeba poczekac…

przesiadlem sie z modemu 56K wiec dla mnie roznica jest duza. chociaz teraz to juz sie przyzwyczailem. No ale ten limit mogliby zniesc…

Zaznaczam, że to nieoficialne i może się okazać plotką aczkolwiek nie koniecznie. Wiem to od gościa co pracuje w dziale technicznym tpsa. Moza tym nie dawno do kumpla dzwonili z ankietą i pytalimin. o zniesienie limitów itp.

Witam!

A ja mam takie pytania odnośnie Neostrady

Otóż jestem posiadaczem bezprzewodówki ( mieszkam na peryferiach wiec tylko to albo neo ). Sieć jest już strasznie zapchana i nawet o godz. 18 mam lagi w Diablo II !!

Ale nie o tym chciałem pisać…

Powiedzcie mi jakie są zalety dla kogoś takiego jak ja( czyli gracz )neostrady 512?

Jest limit, ale z tego co czytałem to trudno go w całości przez jeden miesiąc wykorzystać…

Czy istnieje coś takiego jak zapchana sieć? tzn. czy będe mieć lagi podczas dnia, a w nocy wszystko będzie ok?

Dix na co dzień nie powinieneś mieć takich problemów z neostradą. Kiedyś to była nawet forma, ale ostatnimi czasy (kilkanaście miesięcy) takie rzeczy dzieją się sporadycznie i tylko chwała za to ludziom z TP.

Zapytaj jeszcze na centrali o mozliwości łącza - oni Ci wszystko jeszcze dokładnie powiedzą.

Myślę, ze nie powinieneś się zawieść.

Głupio napisałem… :smiley:

Przepraszam Aju za mój błąd…

Ja jestem posiadaczem internetu bezprzewodowego od prywatnego usługodawcy… nie mam neostrady, a chce mieć…

Dlatego chciałem się spytać czy jest ona dobra dla mnie…

Jeszcze raz sorry za mój opisujący błąd…

Dix doskonale rozumieme co chciałeś napisac.

Napisałem iż kiedyś dawno dawno temu neo działała jak Twoja radiówka.

Dzisiaj dzieje się bardzo rzadko. Ale najlepiej dopytaj się na centrali, gdyż jest to równiez uzaleznione od mozliwości łącza.