Neostrada vektra czy netia a moze

no i kończy mi się umowa z neo, za kilka miesiecy 512 bylo super :slight_smile: na serio nie jest taka najgorsza

poszukuje jakies dobrej oferty sam sie chyba zdecyduje na 2 mb/s vectra 119 zeta na miesiąc albo 512 znow od neo 6? a wy co proponujecie ??

vectra jest spoko mam juz ją prawie 2 lata i nie narzekam.polecam.

Musialbys zobaczyc który operator ma najlepszą wg ciebie oferte. Ja miałem podobnoą sytuacje rok temu postanowiłem zmienic dostawce neta na tą niby super netie ale nic z tych rzeczy nie byli wstanie dojść z tp do porozumienia lol cała firma te ich oferty i podejscie do klienta szczerze nie polecam ci neti bierz wszystko inne byle nie net24.

Jeżeli masz możliwość to Chello od UPC, sam jestem użytkownikiem i sobie chwalę. 2Mbps za 70zł, a 10Mbps za 90zł (ale te ceny o ile masz kablówkę od UPC, z tego co pamiętam). Ja mam Chello 1,5Mbps - niedługo kończy mi się czternastomiesięczna umowa. Przez ten czas neta nie było w sumie może jeden dzień.

:o wow chello to było by to !

gdyby nie fakt ze mieszkam Starachowicach

wielka szkoda

chelo 2 mb/s 69

chello 10mb/s 89

vectra dla tych co kablówke mają ---- zwyczajnie

512 kb/s 79,00--------------------- 99,00

1024 kb/s (1Mb/s) 99,00 ------------------- 119,00

2048 kb/s (2Mb/s) 119,00 ------------------- 139,01

troche odstrasza ale masz od 1-8 a.m RAZY 4 to łącze

no to nieźle tylko drogo strasznie za drogo

ale to chamsko 2 lata mijają myśłałem żę się pojawi nowego a tu jakby ciągle to samo powalone! !!

.podobno w ameryce jest net za free

a w neo 1mb za 65 zeta na 24miesiące no i chyba ona

p.s neo 512 przez dobre dwa lata nie było z nią problemów lecz ze sortownikami! na przykład 0800 102 102.Windows 64-edition jest dla nich cytuje" a co jest ??" ale to obsługa a nie wiec 512 stoi dla mnie 9/10 czas aktywacji trwał 12 dni a miał do 4 dni

Ja mam MULTIMO 2mb i jestem zadowolony. Aktywacja po gniazdku TP trwała 4 dni od momentu zgłoszenia

Ale to jest cennik dla umów na czas nieokreślony , normalnie jest dużo taniej …

http://www.vectra.pl/vectra.php?i=2&j=0&k=0

:idea:

Też mam chello a w sumie turbo bo już nie ma chello w UPC od piątku 10mb/s ;] ładnie śmiga :stuck_out_tongue: szkoda tylko że zrezygnowali z opcji szybszego wysyłania ;(

A z twojego wyboru chyba bym brał Vectre 2mb/s za 89,90zl miesięcznie albo 6mb/s za 130,91zl o ile cię stać ;]

Jeżeli nie to w podobnych cenach neo masz: przy umowie na

12miesięcy net 1mb/s za 84,90zl lub 2mb/s za 139,90zl

lub taniej jest przy umowie na 24miesiące np 6mb/s jest za 139,90zl ;] no ale umowa na 24 miesiące :frowning:

Ogólnie zresztą wolę internet przez kablówkę ;]

to jest przebłysk geniuszu, oby wiecej takich ludzi i

teraz mam porównanie

vecta na 99%

SUPER macie forum i ludzi na nim =D> :smiley: =D>

umowa kończy mi się za półtora miesiąca ale wolałem się ustrzec od wielkich niewiadomych w salonach operatorów

(ten 1mb/s vektry to jest to!)podobno jest tak że vekra zmniejsza o polowe trasnfer dzienny a nocy zależy od godzin zwiększa dwu i cztero krotnie to prawda czy tylko mój przyjaciel maciek ma ten problem z vectrą w dzień

byłbym wielcy wdzięczny za jakąkolwiek wzmiankę tylko z doświadczenia

bez przesady po co mi taki gigant wystarczy przecież poczekać z 1-3 dni i będę miał to 9 giga ,mi osobiście to bardzo szeroko pasmowe łącze nie potrzebne

1 drogo

2 nie wykorzystam no bo, co ja tak będę ściągał, gierki to kilka giga ale dalej ?? nie wykorzystam tego tylko zmarnuje mojej mamie pieniądze sadze że taki transfer mi nie jest w ogolę potrzebny

1mb/s może 2mb/s

vectra

vekrta 1mb 88 złoty na miesiąc z kablówką pakiet pełen

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CO SIĘ UDZIELILI DZIĘKUJĘ