Neostrada w Windows Vista - brak połączenia

Niestety nie mogę połączyć się z internetem pod Windows Vista mimo że zainstalowałem najnowsze sterowniki do Visty oraz wpisałem poprawnie inne parametry, macie podobny problem?? Proszę o pomoc.

a łączysz się za pomocą aplikacji dostępowej Neo TP? jeśli tak to odradzam to i radzę stworzyć własne połączenie w połączeniach sieciowych i dodatkowo umieścić skrót do niego w autostarcie i wyłączyć kilka opcji aby nie monitował o numer i hasło i zaraz po starcie sys sam będzie się uruchamiał aha zainstaluj tylko stery do modemu i tyle

Nie łącze się tak jak napisałeś w dalszej części postu, sterowniki też mam diody ADSL w modemie Speed Touch 330 nie migają - programik od sterów pokazuje, że modem jest prawidłowo podłączony :!: Dziwne, że nie mogę uzyskać połączenia :?

a jestes pewien ze wszystkie parametry wpisales poprawnie wyskakuje jakis komunikat błąd? zarzuc screen’em lub podaj treść

Ja mam viste i neostrada bez problemu sie zainstalowala i smiga. Tyle slyszalem o problemach z vista a ja nie mam najmiejszych. w wtorek kupilem nowego laptopa i po wgraniu wszystkich potrzebnych programow wszystko nawet sie nie zatnie. Jestem bardzo zadowolony z laptopa i visty.