Neostrada wlan livebox bez adaptera

Witam

Mam Liveboxa od TP. Gdy mam podlaczony adapter ktory dostalem w zestawie wszystko dziala ok… ale gdy chce polaczyc sie w laptopie poprzez wbudowana karte WLaN juz niechce mi sie polaczyc… :confused: Czy wie ktos jak rozwiazac ten problem ? Aby mozna bylo sie laczyc z kazdej karty wlan a nie tylko przez Adapter z zestawu

spróbuj wyłączyć filtr adresów mac :wink:

jankes123

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Żebyś mógł łączyć się przez wi-fi w laptopie musisz wprwadzić ssis z Liveboxa potem wciskasz reg w Liveboxie i śmiga .

Żebyś mógł łączyć się przez wi-fi w laptopie musisz wprwadzić ssis z Liveboxa potem wciskasz reg w Liveboxie i śmiga .

A można jaśniej :oops: - jak krok po kroku w Viście to zrobić?

Też bym chciał, aby livebox działał mi bez adaptera usb, tylko nie wiem jak ustawić wifi?

Wyszkujesz sieć o swojej nazwie albo pewnie NEOSTRADA-coś tam dalej i w momencie łączenia z LiveBox’em musisz wcisnąć w LiveBox’ie przycisk REG i wtedy połączy i doda bodajże do zaufanych MAC adressów(chyba), bo ten szmelc tylko widziałem na oczy, nie korzystałem z niego.