Neostrada zmiana umowy

Witam!

Od sierpnia ubiegłego roku jestem użytkownikiem neostrady w promocji 512kb/s w umowie na 36 miesięcy. Czy jest możliwość abym mógł zwiększyć swoją przepustowość na opcję 1024kb/s mimo iż podpisałem umowę na 3 lata na prędkość 512kb/s. Użytkowników neostrady proszę o pomoc:)

Pozdrawiam

Poczekaj jeszcze trochę sam Ci zwiększą do 1MB/s

Sprawdź na błękitnej linii (9393), ale ja nie mogłem zwiększyć.:mrgreen:

frytson

Zobacz Neostrada przyśpieszy (za darmo)

W Twoim wypadku, naprawdę na tym skorzystasz w pełni…

Pozdrawiam

Zanim dostaniesz 1Mb/s to się naczekasz trochę, wszystko zależy od daty podpisania umowy, bo w pierwszej kolejności podkręcenie łącza ma dotyczyć klientów którym kończą się umowy. Ale jestem dobrej myśli myślę, że szybciutko nastąpi w moim przypadku czterokrotne zwiększenie przepustowości łącza.

Pozdrawiam :smiley:

moim zdaniem to w pierwszej kolejności powinni podwyższyc tym co maja najdłuższe umowy bo na takich najwięcej stracą a ja no sie zastanawiam czy do netii nie uciec bo wchodzi do elbląga z ofertą a umową z neo jeszcze przez 21 miesięcy mam

sam dostaniesz i wcale się tyle nie czeka. Spoko :mrgreen: :mrgreen: :smiley:

no ja moge czekać az do 8 kwietnia niestety a znajac tp to szybciej nie będzie

A powiedzcie mi, mam umowę na 24 miesiące od 15 marca 2006 kiedy mogę liczyć na podkręcenie?

oni przyśpieszą wszystkim ale wcześniej tym co im sie szybciej umowa kończy.Proces przyśpieszania ma sie zakończyć 8 kwietnia wiec do tego czasu na pewno będaziesz miał 1MB/s

Mojemu dziadkowi podkręcili zaraz po zmianie ofert a wcale mu się umowa nie kończyła, po prostu sie upomniał.

ale to znaczy sie ze bede mial 1mb/s do 8 kwietnia? czy po prostu do 8 kwietnia bedzie trwalo przyspieszanie…?

Czytaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5760

chat nie baw się w Moderatora

Przenoszę do odpowiedniego działu

frytson proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

Jak to się wszystko zmienia - za sprawą pokrętnych, sprzecznych informacji rozsiewanych przez samych przedstawicieli TP S.A, z którymi trzykrotmie rozmawiając, potwierdzali informację o zwiększeniu szybkości łącza, a teraz okazuje się, że…szkoda nerwów - kto ma możliwość, winien zastanowić się nad alternatywnym dostawcą usługi - możliwość taka jest do 14.02.2007 bez jakichkolwiek konsekwencji za wcześniejsze wypowiedzenie umowy, w związku ze zmianą regulaminu…

Pozdrawiam

Czyli mogę zerwać umowę z nimi?