Neostrada zmiana umowy

(Masterol) #1

Witam!

Od sierpnia ubiegłego roku jestem użytkownikiem neostrady w promocji 512kb/s w umowie na 36 miesięcy. Czy jest możliwość abym mógł zwiększyć swoją przepustowość na opcję 1024kb/s mimo iż podpisałem umowę na 3 lata na prędkość 512kb/s. Użytkowników neostrady proszę o pomoc:)

Pozdrawiam

(Tomekvip22) #2

Poczekaj jeszcze trochę sam Ci zwiększą do 1MB/s

(Gugu007) #3

Sprawdź na błękitnej linii (9393), ale ja nie mogłem zwiększyć.:mrgreen:

(Agatonster) #4

frytson

Zobacz Neostrada przyśpieszy (za darmo)

W Twoim wypadku, naprawdę na tym skorzystasz w pełni…

Pozdrawiam

(Ideolog) #5

Zanim dostaniesz 1Mb/s to się naczekasz trochę, wszystko zależy od daty podpisania umowy, bo w pierwszej kolejności podkręcenie łącza ma dotyczyć klientów którym kończą się umowy. Ale jestem dobrej myśli myślę, że szybciutko nastąpi w moim przypadku czterokrotne zwiększenie przepustowości łącza.

Pozdrawiam :smiley:

(Grzesiek82) #6

moim zdaniem to w pierwszej kolejności powinni podwyższyc tym co maja najdłuższe umowy bo na takich najwięcej stracą a ja no sie zastanawiam czy do netii nie uciec bo wchodzi do elbląga z ofertą a umową z neo jeszcze przez 21 miesięcy mam

(Mateuszlak) #7

sam dostaniesz i wcale się tyle nie czeka. Spoko :mrgreen: :mrgreen: :smiley:

(Grzesiek82) #8

no ja moge czekać az do 8 kwietnia niestety a znajac tp to szybciej nie będzie

(Ideolog) #9

A powiedzcie mi, mam umowę na 24 miesiące od 15 marca 2006 kiedy mogę liczyć na podkręcenie?

(Members92) #10

oni przyśpieszą wszystkim ale wcześniej tym co im sie szybciej umowa kończy.Proces przyśpieszania ma sie zakończyć 8 kwietnia wiec do tego czasu na pewno będaziesz miał 1MB/s

(Michalowski Marcin) #11

Mojemu dziadkowi podkręcili zaraz po zmianie ofert a wcale mu się umowa nie kończyła, po prostu sie upomniał.

(Masterol) #12

ale to znaczy sie ze bede mial 1mb/s do 8 kwietnia? czy po prostu do 8 kwietnia bedzie trwalo przyspieszanie…?

(adpawl) #13

Czytaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5760

(boczi) #14

chat nie baw się w Moderatora

Przenoszę do odpowiedniego działu

frytson proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

(Agatonster) #15

Jak to się wszystko zmienia - za sprawą pokrętnych, sprzecznych informacji rozsiewanych przez samych przedstawicieli TP S.A, z którymi trzykrotmie rozmawiając, potwierdzali informację o zwiększeniu szybkości łącza, a teraz okazuje się, że…szkoda nerwów - kto ma możliwość, winien zastanowić się nad alternatywnym dostawcą usługi - możliwość taka jest do 14.02.2007 bez jakichkolwiek konsekwencji za wcześniejsze wypowiedzenie umowy, w związku ze zmianą regulaminu…

Pozdrawiam

(Masterol) #16

Czyli mogę zerwać umowę z nimi?