Neostrada zmulona :/

witam dzisiaj z rana jeszcze bylo wszystko oki a po 3 godzinach gdy wlaczylem kompa to neostrada zaczela otwierac strony po 5 min i nawet stacji radiowych niemoge sluchac bo co chwile buferuje zrobilem skan avastem i wykrylo wirusa po skanowaniu pokazał się komunikat że wirus został usunięty ale problem

z neostradą jest nadal oto LOG

Log jest w porzadku,mamy koniec miesiaca nie przekroczyles znacznie limitu??

Proszę zmienić tytuł tematu na konkretny :?

ja sie bardzo nieznam bo mam neta od niedawna na stronie neostrady mam takie info "Witaj Marcin Ilość pobranych danych do dnia 26.08.2006 6,86GB

to znaczy ze przekroczylem ten caly limit??? jesli tak to kiedy zacznie wszystko poprawnie dzialac?

a jaka masz szybkosc łącza??

A jaką masz neostradę 512, jaki masz miesieczny limit transferu

Ostatnie ostrzeżenie:

  1. niewiem czemu tak sie dzieje ;/

Nie przekroczyłeś,bo jeśli masz najwolniejszą noestrade 128, w której limit wynosi 7 GB,to ty dopiero pobrałeś nie całe 7 GB.

Ps.po przekroczeniu limitu w neostradzie prędkość (przychodząca) spada do 32 Kb/s.Normalna prędkość zostaje przywrócona 1 dnia kolejnego miesiąca.

Kolego w neostradzie 256 limit lacza jest 5gb tak jak w 128,fakt okolo 7gb dopiero zaczyna zwalniac,a Ty sie zblizaz do7… a i jeszcze jedno na stronie neostrady te dane nie sa wogole miarodajne,tzn że może sciaganles duzo wiecej a tam poprostu pokazuje ze tylko 6,8 gb…

ok ilu sciagnales??

ja nie sciagam wcale dużo może kuzaj coś jeszcze sciagał a można jakos sprawdzic czy przekroczylem???

ja mam neostrade 256 i mam limit 7Gb :!:

A może słuchasz radia przez internet?bo to też zżera transfer.

Najlepiej mieć zainstalowany program (polecam AutoConnect), który sam liczy ile pobrałeś danych a nie ściaga ich z panelu neostrady.

Widzę też ,że korzystasz z aplikacji dołączonej do neostrady…

Zajrzyj więc do tego tematu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

owszem słucham bardzo często radia internetowego a nawet gram ;] a teraz to tylko najlepiej mi GG chodzi ;/

No właśnie,jak nie ściągasz dużo to ten limit "ucieka"przez radio internetowe.Zarzałeś do tego tematu,do ktorego podałem link?

tak zajrzalem:) czyli dopiero od 1 bede mial czyste konto?

Dokladnie.

ok to dobrze że to limity a nie coś innego dziex za info pozdrawiam:)