Neostrada +

mam problem ktory mnie dreczy od poczatku kozystania z neostrady . a mianowicei po co oni “zalozyli” limit transferu ? (przeciez piractwo bylo jest i bedzie) , oni chyba pragna nieuszczesliwiac swoich klientow ! w innych krajach tego nie ma , ale w Polsce musi byc…

pozdrawiam

Jak ci mało to podobno w kiosku można kupić jakąś karte, która ci doda kilka Gb transferu :slight_smile:

teraz jest tak,że albo kupujesz karte za 9,91 zł brutto albo dzwonisz pod 0-300-900-300. Od 1 stycznia za tą cenę dostajesz dodatkowo 2 GB. A do końca poprzedniego roku była promocja że w tej samej cenie było 4 GB. Dlatego ja już pod koniec grudnia 3 razy zadzwoniłem i dokupiłem sobie w sumie 12 GB dodatkowego transferu który przeszedł mi na styczeń.

bo się nie znają na interesach :PPP

Netia ich miażdy pod względem internetu :lol:

niestety…:frowning:

piotralek - rahzel —> nie wiem czy wam zalezy na tym za co placicie , ale mi bardzo :slight_smile: 8)

ja tam mam neo+ i zadnego limitu nie mam.

Im nie chodzi o piractwo ale o sieci zakladane po sasiedzku i czesto niezgodnie z regulaminem (dzielic mozna tylko w obrebie lokalu).

mogli chociaż zrobić tak, że niewykorzystane gb przechodzą na następny miesiąc :biggrin: niestety tak nie ma, a szkoda :frowning:

i jeszcze bajtowe naliczanie :hahaha: :lol:

z czego co się orientuje to przechodzą niewykorzystane GB ale tylko te dokupione :cry:

no ba… to niech skladaja swoim klientom wizyty w domu , i sprawdzaja czy nie ma sieci , zalozenie limitu to nie byla ostatecznosc :-x

A po co maja lazic po domach :?: Zreszta nie ma obowiazku wpuszczenia ich. Poszli wiec po namniejszej linii oporu i zalozyli limity.

Pffff ja mam neo 1024 podłączone do 3 kompów i limit jakoś wystarcza :slight_smile:

Ostatnie posty dotyczące Neostrady są już dosyć stare, a ja z chęcią wysłuchałabym Waszej opinii jak funkcjonuje ona obecnie… :slight_smile:

O dawnych pierepałach sporo czytałam, ale podobno teraz jakość usług TPSA wzrosła.

Pytam, bo zastanawiam się nad założeniem Neostrady…

Łącze, które mam teraz sprawdza się tak sobie, ale jego prędkość i cena jaką płacę, są podobne do “opcji 512” w Neostradzie, która wchodziłaby w grę…

Tak więc jeśli NEO również jest humorzasta, to gra nie warta świeczki i nie bedę zawracać sobie głowy żadnymi zmianami…

Wypowiedzcie się proszę, czy warto dać zarobić TPSA…

Dzięki! :slight_smile:

Oferta tepsy jest mierna w porównaniu z ofertą Chello, jednak nie każdy ma możliwość założenia UPC, w takim wypadku polecam neostradę, ze względu na prędkość, i niezawodność. Gdyby jeszcze te limity były wyższe, to byłby to bardzo ciekawy kąsek.

To prawda, tylko te limity są wadą neostrady, reszta jest super. Prawie zawsze działa tak samo szybko i niezawodnie.