Neostrada :(

Hej, mam nesotrade. Odinstalowałem tą aplikację. I chciałem ją ponownie zainstalować. Wyskakuje mi wybór języka i w tym momencie się zacina. I nie mogę zainstalować aplikacji dostępowej Neostrady. Pomóżcie szybko…

Wklej log z hijacka.

Proszę Ciebie bardzo:

Logfile of HijackThis v1.99.0

Scan saved at 18:36:52, on 2005-02-19

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\system32\LEXPPS.EXE

C:\Program Files\MKS\Bin\NetMonSV.exe

C:\Program Files\MKS\Bin\mksmonsv.exe

C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\MKS\Bin\mks_menu.exe

C:\Program Files\Microsoft AntiSpyware\gcasServ.exe

C:\Program Files\MKS\Bin\ABregmon.exe

C:\WINDOWS\system32\LXSUPMON.EXE

C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe

C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE

C:\Program Files\Microsoft AntiSpyware\gcasDtServ.exe

C:\Program Files\MKS\Bin\mks_scan.exe

C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe

D:\Program Files\No-IP\DUC20.exe

D:\Program Files\Yn Hub 1.02\YnHub.exe

C:\PROGRA~1\Wanadoo\Barriere.exe

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe

C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe

C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\engine\6\INTEL3~1\iKernel.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\engine\6\INTEL3~1\iKernel.exe

D:\Downloads\hijackthis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = 

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://wp.pl/

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [MKS_MENU] C:\Program Files\MKS\Bin\mks_menu.exe

O4 - HKLM\..\Run: [gcasServ] "C:\Program Files\Microsoft AntiSpyware\gcasServ.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [ABREGMON] C:\Program Files\MKS\Bin\ABregmon.exe

O4 - HKLM\..\Run: [LXSUPMON] C:\WINDOWS\system32\LXSUPMON.EXE RUN

O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM\..\RunOnce: [Fail] C:\PROGRA~1\Wanadoo\Fail.exe

O4 - HKLM\..\RunOnce: [WMC_RebootCheck] C:\WINDOWS\inf\unregmp2.exe /FixUps

O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized

O4 - HKCU\..\RunOnce: [MPlayer2_FixUp] C:\WINDOWS\inf\unregmp2.exe /Fixups

O4 - Global Startup: DSLMON.lnk = C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\WINDOWS\system32\msjava.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\WINDOWS\system32\msjava.dll

O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://v5.windowsupdate.microsoft.com/v5consumer/V5Controls/en/x86/client/wuweb_site.cab?1105215476409

O16 - DPF: {644E432F-49D3-41A1-8DD5-E099162EEEC5} (Symantec RuFSI Utility Class) - http://security.symantec.com/sscv6/SharedContent/common/bin/cabsa.cab

O16 - DPF: {8EB3FF4E-86A1-4717-884D-7BA2D38272CB} (F-Secure Online Scanner) - http://support.f-secure.com/ols/fscax.cab

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{D28A5834-201A-45B6-9410-3CB22AE47D78}: NameServer = 194.204.152.34 217.98.63.164

O23 - Service: ArcaBit NetMonitor - ArcaBit sp. z o.o. - C:\Program Files\MKS\Bin\NetMonSV.exe

O23 - Service: LexBce Server - Lexmark International, Inc. - C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

O23 - Service: MkSUpdateInt - MkS Sp. z o. o. - C:\Program Files\MKS\bin\MkSUpdateInt.exe

O23 - Service: MkS_Vir Monitor - Unknown - C:\Program Files\MKS\Bin\mksmonsv.exe

O23 - Service: MkS_Scan - Unknown - C:\Program Files\MKS\Bin\mks_scan.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

co ma log do tego :expressionless:

odinstalowanie Wanadoo nie jest złym pomysłem… wręcz jest pomysłem dobrym :smiley: :smiley: :smiley:

skonfiguruj połączenie ręcznie i zainstaluj AutoConnect, więcej informacji znajdziesz na forum użyj szukajki :slight_smile:

Ale ja sie cche przez program Neostrady łączyć !!

C:\PROGRA~1\Wanadoo\Barriere.exe

O4 - HKLM…\RunOnce: [Fail] C:\PROGRA~1\Wanadoo\Fail.exe

widzisz tu musi byc jakis problem.To sa wpisy od neostrady ale wydają sie dziwne-sam takich nie mam

No to przez jaki program mam się łączyć? Doradźcie jakiś najlepszy :D:D:D

michu czytaj wszystkie posty :!: :!: :!:

musisz to usunąć bo ja miałem coś w podobie i jak wyłączyem proces ten to mi się zainstalowała neostrada.

A mam pytanie do tego programu. On uruchamia się przy starcie windows??

UPDATE:

I czy jak się uruchomi przy starcie wina do od razu się połączy z siecią Neostrady.

Tak. Jest taka możliwość.

AutoConnect :?:

TAK :!: ale trzeba stworzyć połączenie “ręcznie”… poszukaj na forum - ostatnio wiele razy się przewijał temat Neostrady :slight_smile:

Aha, uruchomiłem program ten. I jest, że jest ustanowione połączenie. A co do tego połączenia zrobionego ręcznie. Ja mam połączenie w właściowściach internet explorer wyświetla mi połączenie Neostrada Plus.

michu :arrow: CZYTAJ TO

Michu słuchaj ducha, dobrze ci radzi.

nic tam juz nie ma

musg dzięki za zwrócenie uwagi - faktycznie linka poknociłem (w jakiś sposób :expressionless: )

Standardowo do Neo TP dołączony jest program, który jest zupełnie zbędny. Ostatnio jednak został on uaktualniony i nie jest łatwo go wyłączyć. 


Nowa instalacja 


1.Nowe połączenie: 

-Panel sterowania/połączenia sieciowe i internetowe/połączenia sieciowe/utwórz nowe połączenie. 

-Wybieramy kolejno: Połącz z internetem/ Konfiguruj moje połączenie ręcznie/ Połącz używając modemu/ Nazwa usługodawcy (nazwa połączenia)/ Numer tel. (wpisujemy *- tzw. gwiazdkę)/ Podajemy dane uzyskane podczas rejestracji w strefie neostrady i odznaczamy "włącz zaporę tego połączenia". Możemy dodać skrót do połączenia na pulpicie 

2. Instalacja modemu: 

- Wkładamy płytkę z pudełeczka neo, zamykamy okienko lub przed uruchomieniem aplikacji przytrzymujemy SHIFT. Podłączamy modemik, kreator instalowania sprzętu sam wszystko zrobi za nas . 

3. Połączyć możemy sie za pomocą skrótu lub menu start> połącz z> nasze połączenie 


Usunięcie istniejącej aplikacji TP 


1. Tworzymy nowe połączenie (to tworzone standardowo jest zablokowane) 

-Panel sterowania/połączenia sieciowe i internetowe/połączenia sieciowe/utwórz nowe połączenie. 

- Opcje połączenia: ustawiamy połączenie tak, aby nie trzeba było wpisywać za każdym razem danych (na zakładce opcje zaznaczamy tylko "wyświetl wskaźnik postępu w trakcie łączenia") 

2. Edycja autostartu: Usuwamy wpisy z autostartu (za pomocą np. RegCleanera, wpisy te poznamy np. po ścieżce) Neostrady (Woo... oraz CftMon) 

3. Restartujemy komputer. Aplikacja nie powinna wystartować wraz z systemem. 

4. Łączymy się z internetam za pomocą menu start, albo przez skrót do połączenia, który możemy utworzyć (panel ster.> połączenia internetowe i ...> połączenia sieciowe> i przytrzymując prawy przycisk myszy przeciągamy połączenia na pulpit, z menu wybieramy "utwórz skrót(y) tutaj") 

5. Możemy usunąć aplikację neostrady (radzę wstrzymać się z tym krokiem przez jakiś czas, ponieważ może się przydać w razie wypadku )

cały tekst z topica Kosy :smiley:

Ok. Już wszystko w porządku. Ponownie uruchomiłem kompa i się uruchomiło połączenie autmatycznie. Dzięki wam :D:D:D

Lektura.

http://turbokrecik.neostrada.pl/

http://neostrada.info/instalacja.php