Neostrada

Tak sie zastanawiam nad cenami pakietów w neostradzie

dlaczego pakiety im wyszy pakiet tym wiecej kosztóje

to tylko dlatego ze tpsa chce zarobic czy jest jakaś róznica miedzy neo 128 a 1024 dlanich w sprzecie itp…? :x

Tak, jest i to duża ;]

Dla czego w platformach cyfrowych typu Polsat lub Cyfra + ,są abonamenty ?? Im więcej masz kanałów tym więcej płacisz.

Nie ma co kpić - pomyliłeś działy

czyli tylko tyle ze cha zarobić a sprzetowo to im nie robi czy ty masz 126 czy 1024 zdziercy :cry:

No dobrze, porozmawiajmy poważnie.

Do czego ta dyskucja ma prowadzić?

wzasadzie chciałem sie tylko upenic ze tpsa z neo tp tylko zdziera i jest monopolista i kozysta z tego na wiosce takiej co ja mieszkam to nima inej mozliwosci a płaceni prawie 200zł za taki pakiet 1024 to zjabiscie drogo wiem jest tansza ale ona tez jest zadroga jak na nasze wrunki zrobków polskich a TPSA skoro im to nie robi techniocznie czy 128 czy 1024 to nie powina zdzierac jaz tyle

Czyli chodzi Ci o to, że jesteś zmuszony do największej opcji NEO? :expressionless:

chodzi mi oto ze niestac mnie na pakiet taki jak np sredni a dotego jeszcze ten Vat teraz tpsa mogła juz sobie wliczyc w koszty i nie doliczać tak jak by to ich nie obchodziło wogle a klijent sie nie liczy z tego co wiem niekturzy operatorzy regionalni czy jak to sie tam nazywa nie podniesli tylko sobie to wliczyli , tak samo operatorzy kablówek psztnajmniej w mojej okolicy Z reszta kazdy wiedzial ze ten internet bez VAT-u to sciema polityczna i ze on powróci :frowning:

Vat będzie można w całości odliczyć od podatku.

Tak więc te pieniądze do Ciebie wrócą.

Niektórzy operatorzy wzięli to na siebie, TPsa akurat nie… Czyli Twój problem wiąże się z VATem. Nic nie poradzisz ;] Ale częśc możesz odliczyć.

tylko 700 zł z gr ale jak masz 1024 to na rok ta opcja wubosi ok. 2000 tysi to a mozesz tylko do ok. 700zł to paranoja wiecej latania z pitami i dawanie pracy uzendikom w skarbówce :twisted:

Neostrada 1024 kosztuje 181,71 PLN netto miesięcznie.

Zatem miesięcznie płacisz 40 PLN (39,9916) podatku VAT

W skali roku będzie to 480 PLN które w całości odliczysz.

Cennik Neostrady:

:arrow: http://www.tp.pl/dom/internet/neostrada/

a to samego podatku VAt do 700zł mozna odliczyc to spoko , mi sie wdawało ze od calkowitej sumy jaka płacisz razem z VAT-em

Odliczasz 19% z całości kosztów poniesionych na internet. Lecz nie więcej jak limit o którym mowa. :smiley:

Dokładniej to jest cena brutto :wink:

Vat od ceny brutto oblicza się inaczej niż cena * 22%. :slight_smile:

W tym wypadku vat wyniesie 32,78 zł

Według moich obliczeń 393,36 :slight_smile:

Panowie. Odliczamy 19% i ani złotówki więcej niz limit.

Czyli:

181,71 zł X 19% = 34,52 zł X 12 miesięcy = 414,24 zł. :smiley:

Są dwie opcje.

Po prostu pomylilem się (popatrzyłem na pion zamiast na poziom)

neo6fs.jpg

Cena netto (droższej wersji 1024) to 189 PLN a VAT 41,58 PLN

Czyli całość vatu to 498,96 PLN

Zgodnie z tym co mówi lazikar do odliczenia:

230,58 PLN x 19% = 43,81 PLN

43,81 PLN x 12 miesięcy = 525,72 PLN

hxxp://www.proline.com.pl/index.php?id= … grupa=news

cholinex popraw linka bo nie działa. :wink:

Tu jest właściwy:

VAT, ulga i neostrada - kto zyskał kto stracił