Neostrada

dokupiłem sobie dodatkowy transfer ale mam problem bo niewiem gdzie tem kod trzeba wpisać i mam jeszcze jedno pytanie jak mam przekroczony transfer i dzisiaj dodam ten co sobie dokupiłem to czy jutro on się połączy ten co jest dokupiony z tym co jest standardowo czyli jak mam mieć jutro 7gb a dzisiaj dodam 2gb to jutro będzie 9gb?

wchodzisz na stronke:

http://www.panel.neostrada.pl/

musisz się zalogować: ID, PIN, potem przechodzisz do zakładki (po lewej stronie) Transfer i tam wpisujesz kod.

Dokupiony i niewykorzystany transfer przechodzi na następny miesiąc. Wiec jutro powinieneś mieć 9 GB.

Ale pamiętaj - tylko dokupiony transfer przechodzi na następny miesiąc. Podstawowy już nie :slight_smile:

a jak mam teraz przekroczony to jak dodam ten wykupiony to on się nie ssumują

jak dodasz załóżmy dziś te 2 GB a jutro jest pierwszy to te 2 GB przejdą na następny miesiąc i jutro już bedzie 9 GB. Jak nie wierzysz to dzwoń na 0-800-102-102 8)

Złączono Posta : 31.07.2005 (Nie) 10:28

ja już kilka razy dokupowałem i nie miałem problemów. Zawsze transfer dodatkowy przechodził na następny miesiąc 8)

ale mi chodzi o coś innego mianowicie mam limit transferu przekroczony i teraz się pytam czy jak dodam ten wykupiony to czy on się nie zsumuje z tym przekroczonym i dalej będę miał małą prędkość sciągania

dokupiony transfer zostanie zwiększony do 12 godzin od momentu wklepania kodu. Nic sie nie zsumuje. Wprowadzisz kod to tak mniej wiecej po 2 godzinach bedziesz miał normalny transfer - nie ten obnizony :!:

Nic nie przechodzi,jak nie wykorzysta transferu to mu przepada,licznik wraca do XX GB,a jak skończy to spada mu prędkosc.

Niestety to co nie wykorzystane i zachowuje się na następny miech.

Mylisz się, tak się dzieje tylko z tą ilością GB przypisywaną do uzytkownika co miesiąc. Gigabajty dokupione ekstra przechodzą z miesiąca na miesiąc.

Być może.

z GB dokupionymi to nie wiem jak jest,ale podstawowy transfer napewno nie.

P.S:

Tylko tutaj jest jeden istotny szczegół i haczyk.

Otóz jak przekroczy limit np o 4 GB czyli w sumie sciągnie zamiast np. 15 GB to zassa 19 to aby transfer wrócił mu do normalnej prędkosci musi bagatela 6 GB dokupić.