Neostrada

(Piotr Kotarba) #1

Witam,

08.08.2005 zmieniłem opcje Neostrady z 512 na 128,ale nadal mam 512.Zgłaszać to do TP czy siedzieć cicho.Jak nie zgłoszę czy będę płacić za 512 czy za 128. Doradzcie.

Pozdrawiam!

(Ppp) #2

zmienią ci 1,09 na 128

(ŻuKo) #3

A jak Ci nie zmienią i bedziesz płacił za 128 to siedź cicho. Co ci zależy?? :smiley:

(aju) #4

Jeśli masz aneks że zmieniłeś opcje neostrady to siedź cicho - nie karzą Ci płacić za 512. Opcje są zmieniane zazwyczaj

czasem jak się nudzą to robią to od razu. Zaczekaj do września.

(Ppp) #5

nie mogą zrobić tego od razu ponieważ obowiązuje okres rozliczeniowy, zazwyczaj od 1 do ostatniego dnia miesiąca, i wraz z 1 będziesz miał opcje 128, ja tak samo miałem jak z opcji 128 podpisywałem aneks na 6mb/s , tylko że ja podpisałem 1 bo od tego dnia była promocja i tego dnia mi zwiekszyli prędkośc ponieważ 1 to 1, :smiley:

Miałem farta, bo tak dopiero bym się cieszył neo 6 mb/s dopiero od wrzesnia :smiley:

(aju) #6

andrzej1982 jak ja podpisywałem aneks ze 320 na 512 to po chyba pół godzinie została zwiększona mi prędkość a koledze w okresie rozliczeniowym zmniejszyli i to prawie natychmiast (było to w okolicach 22 października)

(Ppp) #7

:o :o

to podziwiam :smiley:

jeszcze sie nie spotkałem z takim czymś :smiley:

maja bałagan albo się nudzą i dlatego :smiley:

(Qbek50) #8

hehe - mój kumpel już dawno zrezygnował z neo 640 a niedawno mu jeszcze chodziła. Ale najważniejsze był dzień zgłoszenia i za te miesiące kiedy jeszcze miał neo nie bedzie płacił 8)

(Piotr Kotarba) #9

Dziękuje Wszystkim za wypowiedzi.

Pozdrawiam