Neostrada

gdy chce sie połąoczyc przez ten program od neostraday to pisze ze rządana usługa jest przeciżazona lub mam podane złe dane w mojej zakładce i mam sprawdzic.dane są dobre ale po kilkunastu probach sie łączy.ajak zrobie bezposrenie połączenie w połączeniach sieciowych to tez pisze ze sa podane złe dane.co jest>

Moze rzeczywiscie masz zle dane wpisane ?

Skonfiguruj polaczenie recznie w kreatorze.

I wywal aplikacje dostepowa neostrady i zainstaluj cFosSpeeda.

dane mam dobre bo po kilku probach sie lączy a na złych danych by sie chyba niepołączyło??a w recznym kreatorze to samo;/

Zadzwon na błękitną linie TPSA i zapytaj czy nie ma problemów w okolicy gdzie mieszkasz :slight_smile:

Ja akurat miałem wczoraj :frowning:

dzwoniłem i u niech jest wszystko ok! :frowning:

Wywal całkowice aplikacje dostępową Neostrady (Jest powolna i sprawia mnóstwo błędów).

I skonfiguruj połączenie ręcznie:

Konfiguracja Neostrady


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Nie usuwaj sterowników od modemu :slight_smile:

u mnie tez przrd cwilka cos podonego, mianowicie autoconnect zaczol ziewac zeby sprawdzic haslo, na poczatku myslalem ze to przez plik ktory mnie polubil, musialem go usuwac z z trybu awaryjnego, ale jak tak to juz spokojny jesetm

Ja od kilku dni mam bardzo częste przerwania połączenia a auotomatyczne wznawianie nie działa, dopiero wyjście ze strefy neo i ponowna próba połączenia dawała rezultat. Dziś od godz 14 do ok 20 nie miałem wcale połączenia -przy teście komunikat nie mozna ustanowić połączenia ze stroną testową Ale u nich zawsze jest wszystko w porządku!

PZDR

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=58439

I wszystko jasne 8)

Hasło sobie sami wybieramy. :slight_smile: