Neostrada

Witam.

Nie znalazłem lepszego działu dla swojego pytania zatem wrzucam tutaj.

Do tej pory “niestety” cały czas poruszam się w sieci za pomocą abonamentu TP.SA ( 51 godzin ). Przyszedł mi do głowy pomysł by zamówić usługę Neostrady w wersji 128 kb z ograniczeniem transferu do 5 Gb.zatem tej najtańszej.

Napiszcie mi czy warto w to wchodzić. nie mam możliwości założenia ISDN a mp3 czy filmów w ilościach ściganych przez “MO” także nie ciągnę.

Zatem : czy warto ?

Jak bym miał wziąć do użytku domowego to bym się zdecydował, ale to już od Ciebie zależy.

Tutaj masz żartobliwą stronkę o Neo:

Cała prawda o Neo :wink:

Mam tą neo i nie narzekam aczkolwiek często się rozłącza.

Ja tam bardzo polecam, jest nawet sposob zeby przyspieszyc swje lacze :twisted:

No to słucham uważnie Kos@

Nie słuchaj, tylko przeczytaj uwaznie regulamin :stuck_out_tongue:

A ja nie polecam wszyscy znajomi co mają neo to niestety nie są zadowoleni. :frowning:

Kos@ po pierwsze myślałem ( a wierzę że myślenie ma przyszłość ) iż jest jakiś legalny program do przyspieszenia , po drugie jeżeli odsyłasz mnie do regulaminu to nie powinieneś pisać że są sposoby, a po trzecie słuchać trzeba całe życie bo to bardzo dobra cecha , a po czwarte skończmy z tymi zgryźliwymi uwagami bo to jest pozbawione sensu.

Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma się nad czym zastanawiać.

Masz wykupiony pakiet 51 godzin w tp i modemik 56k, cena, transfer. Nie zastanawiaj się :smiley:

Ja mam od 2 mc i nie narzekam. Transfer jest taki jak ma być. Moze z 2 razy sie zdazyło ze nie mozna było sie zalogować z przyczyn technicznych. Ale trwało to tylko 2-3 godz. Jak nie masz innych mozliwosci to jak najbardziej warto. A ISDN w takim przypadku w ogóle, moim zdaniem, nie ma sensu. pozdrawiam!

mi działa bez zarz ó tów i transfer jest dobry ale gdy np poczekam z 10 15 min i che sie połączyć to sie nie da tylko trzeba zrobić restart kompa. Najlepiej jest sie łączyć przez dial upa a nie ten niebieski program neo + 8)

Ja bym z checia chcial sie laczyc przez dial-upa chociaz ze bylo juz z 10000000 postow o tym to zaden nie wytlumaczyl mi jak to zrobic moze teraz jest na to pora :stuck_out_tongue:

Start>Połącz z>Neostrada Plus

Zgadzam się:

Mam neostradę 320 i mam powód do płaczu ponieważ nie jestem wpuszczany na niektóre HUB-y w DC++, mam limit, ale nie narzekam do do oglądania forum i onetu, logowania się na pocztę - działa. A z DC++ ściągam rzadko … Zadaj sobie pytanie: do czego internet jest Ci potrzebny i wtedy wybierz rozwiązanie

Twoj problem jest stąd, że TPsa wykupiła klasę numerów IP 83.xxx.xxx.xx, które dawniej byly uzywane przez roznej masc przestepcow internetowych. Wiele serwisow (zagranicznych szczegolnie) zablokowalo te numery lub ograniczylo ich uprawnienia na swoich serwisach.

Tak, dokładnie… więc zastanów się dobrze.

DSL Rulez

http://shider.neostrada.pl/AutoConnect/

ja uzywam tego programiku do laczenia sie w neostradzie jest maly darmowy i szybki nie zrzera duzo pamieci. Wyglada to tak ,ze jak tylko sie zaloguje juz jestem polączony jak bym mial stałe łącze.

polecam :smiley:

z doswiadczenia wiem że do przegladania stron i tego typu żeczy starcza ten limit a teraz masz już nie 5 a 7 GB i możesz sobie zawsze dokupić