NeoTEC Magnus 500W

Problem poza pamięcią jest taki że plan przewiduje wydanie 800 zł na portalu bez żadnych zabezpieczeń. Coś będzie nie tak i pojawią się problemy z tego co podaje olx nie jest to firma więc 14 dni zwrotu o ile wiem nie obowiązuje. To nie alledrogo. Druga sprawa że taki sam zestaw prosto ze sklepu będzie w podobnej cenie a pewniak

To jak w sumie chcesz wydać około 2k to za tą cenę masz coś takiego nowego i chyba nie poszedłbym w używane.

Ten zestaw z OLX co wrzuciłeś z r9 380 to osobiście nie wiem czy bym kupował… Cenowo b. dobrze wychodzi i… Właśnie w tym problem. Jak byłby w stanie wystawić na alledrogo nawet te 50 zł więcej żeby nie był stratny to przynajmniej później jak coś się z nim okaże nie tak to dojdziesz do zwrotu kasy, a OLX się rządzi swoimi prawami.

No w sumie OLX nie jest bezpieczne do większych zakupów, a cena setu z ryzenem wychodzi b. podobnie do sklepowej :wink:

Co do wyboru, Pancia Ci rozpisał, dobrze, parę fps na nieco słabszej karcie stracisz, ale masz wszystko na gwarancji i za 2-3 lata smiesznym kosztem zmodernizujesz :wink:

Okej dzięki chłopaki
Ogólnie to potrzebuje kompa do CS go ETS2 farming Simulator 19 itp

Z drugiej strony jak faktycznie chciałbyś kompa tylko do tych gier to ten zestaw za 800 zł by wystarczył :grin:

Nie ma może tańszej płyty głównej do tego procesora ? A co z ryzen 1600x ? Poszukajcie mi do niego płyty?

Wystarczyłby tylko czy to najlepiej wydane pieniądze w zyciu, nie wiem;)

Ryzen 1600x pójdzie na płycie AM4, są tańsze, Pancia podał Ci lepszą (tzn. lepszy czip główny, więcej złącz). Na dobrą sprawę, wystarczy płyta na A320 za ~~220 dostaniesz, jakby miała więcej radiatorków jakaś lub 4 sloty ram, to tą brać, a tak ….wszystkie takie same są :wink: Zależy odsklepu gdzie patrzysz.