Nero 2014 Platinum nie nagrywa


(konradpaluszek) #1

Witam...

 

Mam problem z Nero 2014, otóż jak chce coś nagrać to klikam "nagraj" i mi wyskakuje "przerwane przez użytkownika" jak to ominąć? Proszę o pomoc.


#2

 

konradpaluszek, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(Bogdan_G) #3

http://portable.info.pl/burnaware-free-portable/ Tym programem nagrasz wszystko. Stabilny i bezpieczny.

Nero bardzo ingeruje w konta użytkownika i często występują w nero problemy z centrum zabezpieczeń windowsa. Po jakimś czasie występują bugi tego kombajnu. Moja rada, to odinstalować dokładnie i przywrócić domyślne ustawienia systemowe. Co nero skopał, to bardzo trudno jest naprawić. Głęboko się ingeruje ze sterownikami. Przed uporaniem sie z nero, utwórz punkt przywracania systemu.

http://portable.info.pl/wise-program-uninstaller-portable/ Jakby się nie dał odinstalować, to ten programik usunie brutalni nero i zaproponuje restart komputera, ale mu nie klikać na restart, tylko niech WPU wpierw usunie pozostałości. Potem trzeba w systemie wyszukać wszystkie ukryte, ukryte i chronione, oraz rozszerzenia nero, a także nie ukryte pliki i foldery. To początek, bo potem trzeba znaleźć wszystkie wpisy w rejestrze i pousuwać to, co pozmieniał nero w ustawieniach systemowych. Odpowiednie opcje ustawisz w opcjach folderów, czyli odznaczasz ukrywanie chronionych plików i folderów, odznaczasz ukrywanie rozszerzeń a zaznaczasz pokazywanie ukrytych plików i folderów.

http://portable.info.pl/regseeker-portable/ Pobierasz, ustawiasz polski i w wyszukaj w rejestrze wpisujesz nero. Potem zaznacz wszystko, na dole taka opcja  i wybierasz akcję - usuń zaznaczone. Pamiętaj, żeby wyszukiwać jeszcze ahead i sprzątać. Regseeker robi backupy przywracania tego, co usunie, żeby ręcznie nie dłubać w regedit.exe. Ostatnie, to uruchomić ccleaner i poczyścić z pierwszej i drugiej opcji.

Nero potrafi uszkadzać systemy. Gdyby jeszcze coś było zablokowane z nero, to trzeba użyć unlockera.