Nero 5.5... potrzebna wskazówka!

to znowu ja! i tym razem mam nadzieję że mi pomożecie! :slight_smile:

chodzi o to (może wyjdę na durnia) jak zrobić żeby uruchamiał się Nero Express zamiast zwykłego Nero! bez przełączania!! oczywiście o ile da się coś takiego zrobić !!

Nie wiem jak ty, ale ja w menu start mam skrót m.in. do Nero Express :lol:

On napewno też ma. Znajdz ten skrót i będzie ci się uruchamiał expres. :smiley:

tyle że ja, wielce sprytny żadko korzystam z opcji “wkładania” skrótów do menu start! i chodzi o to że nie mogę znaleść innej drogi do neroexpress!!

Użyj systemowej wyszukiwarki: Wyszukaj – Pliki i foldery – (wpisz)Nero Express.

W zaawansowanych opcjach wyszukiwarki odznacz wszystkie opcje żeby przeszukiwała wszystkie foldery, podfoldery itd.

Gdy znajdzie wyślij skrót na pulpit – dalej pasek zadań.

Nero przy instalacji samo go tam wsadziło. Start>>Wszystkie programy >>ahead. :smiley:

skorzystałem już z tej opcji i nieznaleziono żadnej aplikacji! jedynie neroexpress_eng i nreoexpress_eng.pdf! !!

C:\Program Files\Ahead\Nero\nero.exe Masz tu ścieszkę do nero expres wejdz pod tą lokalizacjie kliknij prawym przyciskiem myszy Wyślij do>>Pulpit(utwórz skrót) :smiley:

kapa!! uruchamia się zwykłe nero!! no cóż chyba pozostaje mi tylko uninstall i install!! :frowning:

A tak apropo jakie nero jest dla ciebie normalne?? :?

no to zwykłe!! z menadżerem plików>> dwa okienka>> na początek wyskakuje okienko “nazwane” nowa kompilacja itd. a mnie chodzi o nero express!! cóż jutro zrobię mu re-install!! dzięki wszystkim!! :lol:

Czyli Nero Burning Room. W tym oknie masz Taką ikonkę która przełącza na Nero Expres. Ikonki u góry poszukaj. :smiley:

Zrób kopię skrótu na pulpicie “zwykłego” Nero i wpisz w “element docelowy” (właściwie musisz dodać tylko parametr /w):

“C:\Program Files\ahead\Nero\nero.exe” /w

I masz uruchomiony Nero Express

Pozdrawiam 8)

a jednak nie będzie re-install! !!