Nero 6.0-czy jest czegoś warty?

czy nero to dobry program do nagrywania płyt?Mam pełną wersje tego programu (legalną :stuck_out_tongue: )i nie wiem czy opyla się to instalować. I ILE miejsca zajmuje na dysku.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

tak]

tak opyla

w zalezności od wersji od 40 MB wzwyż

mi zajmuje 70mb wersja 6.0 :stuck_out_tongue:

Ja bym ci polecał 7, bo ma więcej syfu :stuck_out_tongue:

Ja przepraszam że w temacie kolegi, ale mam pytanie można by wywalić pare programów z nero 7?? poprostu dla mnie to tylko nero express. I czy się opłaca mieć 7 czy 6, 6 mam oryginalną ale nie wiem bo może 7 lepiej nagrywa itp.

Jak masz możliwość to instaluj. Jest to dobry program, nei bez powodu jest płatny… :smiley:

obecnie używam Aschampo i nie wiem czy się opyla

Zainstalowac Nero?

no

Jeśli masz legala to zainstaluj, przetestuj i jak Ci się spodoba to zostaw. :slight_smile:

Użytkuję Nero 6…i uważam, że jest to bardzo dobry pakiet multimedialny.

W pełni przychylam się do zdania wyrażonego:

Pozdrawiam

Moim zadnie nero jest bardzo dobry programem jesli chodzi o wypalanie płyt :lol: :lol:

Masz bardzo dużo możliwości nagrywania np. obraz płyty, audi cd, video cd, kopia itp. Ale najlepeij wytestować samemu. :slight_smile:

Witam!

Używam obecnie Nero 7, ale nero używam od wczesnych wersji 5 i zawsze go chwaliłem.

Do nagrywania kompilacji moim zdaniem najlepszy. Kiedyś do płyt audio najlepszy był Feurio!, ale odkąd przestali go rozwijać Nero przejął tą funkcję.

Co do nagrywania obrazów - nadaje się w sumie tylko do ISO, resztę robię i nagrywam w Alcohol’u.

Według mnie iw g praktyki najlepszy Nero to 6.6. W wersji 7 jest masa błędów. Siódemka psuje płyty.

Witam!

Chyba tylko Tobie… ja wypalam dużo na 7, a konkretnie na 7.5.9.0 i wszystko jest OK - zarówno płyty DVD, jak i CD.

Tak.

Aha , super!.Ale coś mi tu nie gra.

To teraz ja ci zadam pytanie.Mam Orginalną Viste , ale nie wiem czy opyla się instalować. :x

nie tylko mnie. :mrgreen:

Wypalałem 7.0. Najnowsza zapewne zakualizowana i poprawiono błędy. Jakby 7.0 był ideałem nie wyszłoby 7.5 :wink:

Witam!

Napisałeś “7” - skąd miałem wiedzieć, że chodziło Tobie o 7.0.xx - wiadomo, że wszystkie wczesne wersje zawierają dużo błędów. W ten sposób generalizując również można wiele złego powiedzieć o wersji 6, wszak wczesne 6.0.xx zawierały jeszcze więcej błędów, niż 7.

Nero to bardzo specyficzny program i zawsze mówiąc o nim trzeba posługiwać się konkretną numeracją wersji - nie wystarczy napisać Nero 5.5 czy 6.6, czy 7.5, a co dopiero pisać Nero 5 czy 6 lub 7.