Nero 7 -kodowanie dvd video

(juventusturyn10) #1

witam.

mam taki problem :

chcę nagrać dysk dvd video w nero 7 mam juz gotowe pliki vob ale chce zrobić swoje menu i tu pojawia sie problem za każdym razem nero chce dekodować cały film a on jest już w formacie dvd video(vob) a te dekodowanie to trwałoby 2,5 godziny

czy jest jakis sposób by utworzyć tylko menu do tych plików vob?

(Cedar) #2

Ciesz się, że tylko 2,5 godziny. Chyba nie masz wyjścia, Nero musi to menu z materiałem "związać", mogę jednak się mylić, może są na to jakieś sposoby, zobaczymy co inni napiszą.

(juventusturyn10) #3

Czytałem że po to jest funkcja smart encoding aby nie kodować na nowo materiału w formacie vob ale wyłączałem\włączałem\automatycznie te trzy opcje były do wyboru i z każdą jest pokazane przewidywany czas 1:59.28s

-- Dodane 01.09.2009 (Wt) 18:44 --

już mam odpowiedź trzeba połączyć wszystkie voby na początku podczas dodawania ich do projektu a potem włączyć smart encoding i wszystko u mnie szło 13 minut bo kupiłem nowe nero i to 7 ultra 180zł.

Wcześniej miałem od kuzyna dostałem bo kupił kompa ale to było nero 7 essential :30 dni obsługi dvd video i dość długo nagrywało płyty pełną dvd 12 minut lub nawet dłużej a dzis pełną 4 minuty.

-- Dodane 01.09.2009 (Wt) 18:46 --

Zamykam ten post.

Dzięki za sugestie wszystko przeczytałem.

Pozdrawiam