Nero 7 -kodowanie dvd video

witam.

mam taki problem :

chcę nagrać dysk dvd video w nero 7 mam juz gotowe pliki vob ale chce zrobić swoje menu i tu pojawia sie problem za każdym razem nero chce dekodować cały film a on jest już w formacie dvd video(vob) a te dekodowanie to trwałoby 2,5 godziny

czy jest jakis sposób by utworzyć tylko menu do tych plików vob?

Ciesz się, że tylko 2,5 godziny. Chyba nie masz wyjścia, Nero musi to menu z materiałem “związać”, mogę jednak się mylić, może są na to jakieś sposoby, zobaczymy co inni napiszą.

Czytałem że po to jest funkcja smart encoding aby nie kodować na nowo materiału w formacie vob ale wyłączałem\włączałem\automatycznie te trzy opcje były do wyboru i z każdą jest pokazane przewidywany czas 1:59.28s

Dodane 01.09.2009 (Wt) 18:44

już mam odpowiedź trzeba połączyć wszystkie voby na początku podczas dodawania ich do projektu a potem włączyć smart encoding i wszystko u mnie szło 13 minut bo kupiłem nowe nero i to 7 ultra 180zł.

Wcześniej miałem od kuzyna dostałem bo kupił kompa ale to było nero 7 essential :30 dni obsługi dvd video i dość długo nagrywało płyty pełną dvd 12 minut lub nawet dłużej a dzis pełną 4 minuty.

Dodane 01.09.2009 (Wt) 18:46

Zamykam ten post.

Dzięki za sugestie wszystko przeczytałem.

Pozdrawiam