Nero 7 - odinstalowywanie

Witam!!

Mam bardzo duzy problem z nero 7. zaczęlo sie to tak że chciałem uruchomić nero ale mi wyskakiwal blad zebym przeinstalowal aplikacje. Próbuje usunac przez dodaj lub usun programy ale tego tam nie ma wiec zrobilem delete i sie usunelo. pozniej w tune up i jv16 2006 przeczyscilem rejestr. wlaczam instalke naciskam dalej pasek postepu idzie a tu nagle blad :frowning: i przerywa instalacje. W bledzie pisalo instalation coruped czy cos takiego .bardzo malo prawdopodbne jest to ze instalka popsuta bo z 1 miesiac temu instalowalem z tej wlasnie instalki.

Glownie czekam na porady ktore pomoga mi calkowicie usunac nero bo nie moge z niego korzystac :frowning: Z gory dzieki za szybkie odpowiedzi

Radzę przeszukać rejestr i wywalić pliki Nera z Program Files\Common Files. Potem zainstalować od nowa. Sam miałem z nim podobny problem, usunąłem to i zaczęło działać.

Program Easy cleaner (znowu on :stuck_out_tongue: ) ma niby taką możliwośc, żeby w tym przypadku usunąć do końca Nero

Przede wszystkim użyj narzędzi czyszczących ze strony Nero:

http://www.nero.com/nero7/plk/Clean_Tools.html

Pozostałosci usuń za pomocą jv16 - poprzez opcję w programie :“wyszukiwanie w rejestrze”.