Nero 7 Premium

Jak usunac calkowicie z tej paczki Nero Scaut. Prubowalem zainstalowac soa Nero BurningROM, ale Skaut i tak sie wladowal. W przy modyfikacji oprogramowania zainstalowanego nie ma tej pozycji. Acha czy wsparcie techniczne dla Nero 6 bedzie kontynuowane i czy nowe wercje sie beda ukazywac?

To nie pytanie do nas tylko do producenta.

A czy przy instalacji nie ma wyboru co chcemy zainstalowac:?: Czytalem gdzies ze jest taka opcja

Wlasnie w tym problem ze nie ma. Pisalem juz o tym wyzej

W przy modyfikacji oprogramowania zainstalowanego nie ma tej pozycji

.

Więc musisz uruchomić ten składnik (pewnie z nero startsmart )

Tam usuń program który cie interesuje :wink: :wink:

Wsparcie nie będzie kontynuowane (tak mi sie wydaje), a nowe wersje będą wychodziły tyle że “7”

Niestety nie pojdzie tak jak pisze aju sam sie z tym męczyłem i nie ma bata :roll:

To sie przyczepia jak wesz :smiley:

ja tam nie wiem, pisze porade z opisu programu :smiley:

Na razie jeszcze nie instaluje “7” :wink:

Dzieki wielkie. Zostane przy sprawdzonej 6. Ta 7 za bardzo zasmieca system,a tak na prawde nic wielkiego nie wnosi.

Czy wnosi czy nie POCZYTAJCIE.

W/g mnie jest b.dobry.przy n 6.6.0.16 miałem problemy z N Express.Nie wszystkie płytki były dobrze odczytywane/nagrane?-nie wykazywał błędów/.Nagrałem teraz kilka na N7 i o dziwo wszystkie dobre i szybko wypala.

I wtym się mylicie bo przy instalaci jest morzliwośc wyboru tylko trzeba dobrze patrzec bez pośpiechu,morzna wybrac co się chce.

Pewnie też jestem ślepy …bo wyboru Scaut’a tam nie zauważyłem… :?

Też denerwowała mnie ikonka jaka pojawiła się w Exploratorze (o ile o tym mowa) ale pogrzebałem nieco po rejesrze, wywaliłem jakiś wpis i po ikonce ni ślad nie pozostał :smiley:

Niestety nie podpowiem jaki to dokładnie wpis był, bo nie pamiętam …ale wystarczy poszukać po słowie “Scaut”

…chyba było to gdzieś w: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

…możliwe nawet, że w: ShellCompatibility

ale głowy bym za to nie dał. :lol:

Sposób na usunięcie:

:arrow: Usuń Nero Scout z "Mój Komputer"