Nero 8 - Błąd instalacji 14001 i inne, problem z rejestrem

Witam,

Dość przykra sytuacja mnie spotkała i z tego co wiem nie jestem pierwszy. Już kiedyś miałem takie monstrualne problemy z softem tylko, że Symanteca, ale do rzeczy.

Jakiś czas temu zainstalowany pakiet Nero odmówił współpracy i nie pozwalał na uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji komunikatem mówiącym o “niewłaściwej konfiguracji”. Nic nie robiłem, po prostu program się “sypnął”.

Od tego czasu wszystko się posypało i nie jestem w stanie ukończyć instalacji, ponieważ wyskakują takie oto błędy:

59839337rp0.th.jpg 27872706ei3.th.jpg 63330915ad1.th.jpg

Próbowałem rozwiązać sprawę CleanToolem dostarczonym przez Ahead’a. Nie daje rady, bo po prostu nie usuwa wszystkich wpisów z rejestru. Różne programy czyszczące też nie dają rady. Wychodziło by na to, że musiałbym ręcznie usuwać setki wpisów z rejestru nie mając jakiejkolwiek gwarancji czy po takim zabiegu instalka zechce zaskoczyć.

W czym tkwi problem? Może to wina braku uprawnień do czegoś? Bardzo proszę o pomoc.

Czy użyłeś narzędzia Nero 8 CleanTool?

Oczywiście.

Czy podczas stosowania Nero 8 CleanTool, zdezaktywowałeś ochronę rezydentną wszystkich programów anty i ponownie uruchomiłeś komputer?

Możesz spróbować zastosować również Windows Installer CleanUp.

Tak, wyłączyłem wszystko. Spróbuje ten program.