NERO 8 - problem z instalacją

Witam, chciałam się zapytać ponieważ mam poważny problem z zainstalowaniem Nero 8. Otóż w momencie w którym uruchamiam instalator wyskakuje następujący komunikat

"Poprzednia instalacja oprogramowania zażądała ponownego rozruchu systemu (np. aktualizacja systemu Windows)

Dokonaj ponownego rozruchu komputera, aby wznowić instalację Nero 8."

Problem w tym że to nic nie pomaga, próbowałam również instalować gdy aktualizacja automatyczna była włączona i wyłączona. Wszystkie pliki z rejestru zostały usunięte oraz posłużyłam się programem “General-Clean Tools”

Niestety nic to nie daje :frowning:

Jeśli to możliwe prosiłabym o jakieś wskazówki co mam jeszcze zrobić aby wreszcie udało mi się zainstalować owy program. I proszę nie mówić że mam postawić system na nowo bo to w nim tkwi problem. Na obecną chwile nie mam na to ani ochoty, ani czasu

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Elvira , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

OTy kosz.

Miałeś wcześniej na dysku inną wersję Nero?

Może spróbuj zainstalować program po odłączeniu kabla sieciowego, też po ustawieniu w panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> usługi -> Aktualizacje automatyczne -> tryb uruchamiania -> automatyczny? :wink:

Tak, miałam wcześniej inną wersję. ale została poprawnie odinstalowana i rejestr również został wyczyszczony. Próbowałam przy odłączonym kablu, wiele osób to radzi lecz nadal nic nie daje. Cóż, widać muszę powrócić do starszej wersji Nero :slight_smile:

Czy oby napewno rejestr został wyczyszczony??

  • jeżeli masz włączone przywracanie systemu to wyłącz i ponownie włącz

start > uruchom > regedit > ctrl + F > nero - i usuń wszystko co znajdzie

start > uruchom > regedit > ctrl + F > ahead - jw.

restart > ponowna instalacja

jeśli może coś pomóc, to przeczyść tym:

ftp://ftp9.nero.com/attach/General-CleanTool.zip

Wybierz opcję Czyść Wszystko (Clean All), a następnie kliknij przycisk Czyść (Clean) w celu odinstalowania wszystkich produktów Nero.

Po wykonaniu powyższych czynności uruchom ponownie komputer.