Nero 8 za darmo?

Witam, ostatnio miałem problemy z kodekiem mpeg (oczywiście to żaden problem, został rozwiązany po 3 minutach). Ni z stąd ni zowąd przyszło mi rozwiązanie zamieszczone na screenie, i tu pytanie: Czy ta wersja Nero jest darmowa i w pełni funkcjonalna? Zaznaczam, że do nagrywarki dostałem na płycie nero7, takie też mam zainstalowane.

http://img253.imageshack.us/img253/161/beztytuulhl.jpg

To jakaś aktualizacja ale chyba free jak nie to zainstalujesz sobie 7 z powrotem co to za problem

Z tego co pamiętam wersja OEM miała prawo do aktualizacji chyba (z wersji 6 do 7 na 100%; 7 też bodajże do 8 da się upnąć). Sam już zrezygnowałem z Nero na rzecz: Ashampoo Burning Studio 2009 8.03, które wystarczy tylko zarejestrować (funkcjonalnością nie różni się od Nero Express).

po wgraniu aktualizacji zostanie usunięta poprzednia wersja programu i zainstaluje się nowa czyli 8 ale niestety w wersji trial, prawo do aktualizacji przysługuje jedynie użytkownikom którzy zakupili wersje BOX

Czyli moje wątpliwości zostały rozwiązane. Jednak zostanę z wersją 7, która nie sprawia mi problemów, a ma zdecydowanie większą funkcjonalność od Ashampoo Burning Studio 2009 8.03. Dziękuję za odpowiedzi