NERO BACK UP IT i NORTON GHOST dwa problemy

Witam, mam dwa problemy

w NERO BACK IT UP: nie mam pojęcia na czym polega tryb aktualnienia kopii(update). Różnicowa i przyrostowa- wiem na czym polegają, ale nigdzie nie mogę znaleźć co to jest ten updejt.

w NORTON GHOST: zrobiłem dwa obrazy dysku systemowego, jeden przed zainstalowaniem sp2 w windows xp, a drugi po. ten pierwszy miał plik z rozszerzeniem .bkf a ten drugi z .ghs. Czy ktoś potrafi wyjaśnić dlaczego?

Będę niezmiernie wdzęczny za pomoc, Pozdrawiam

Slawas

Ad2

Pliki z rozszerzeniem bkf tworzy system XP w wypadku tworzenia kopii zapasowej przez narzędzie wbudowane w system.Więc musiałeś użyć tego narzędzia.

Plik z rozszerzeniem gho tworzy program ghost przy wykonaniu kopii zapasowej.

Natomiast rozszerzenie ghs ,to też plik ghosta - ale chyba po podziale pliku ghosta np Winrarem - sprawdź to .

Zobacz na daty plików,możliwe że pierwsza kopia jest w innej lokalizacji,lub jej w ogóle nie ma, a plik z rozszerzeniem bkf został po zabawie narzędziem systemowym XP.

całkiem mozliwe że ghs to dlatego że ghost podzielił obraz na dwie części, ale ten bkf to zupełnie nie wiem skąd się wziął w folderze z obrazem ghosta :-\ nic z narzędziami xp-ka nie kąbinowałem