NERO BACK UP IT i NORTON GHOST dwa problemy

(Slawas2001) #1

Witam, mam dwa problemy

w NERO BACK IT UP: nie mam pojęcia na czym polega tryb aktualnienia kopii(update). Różnicowa i przyrostowa- wiem na czym polegają, ale nigdzie nie mogę znaleźć co to jest ten updejt.

w NORTON GHOST: zrobiłem dwa obrazy dysku systemowego, jeden przed zainstalowaniem sp2 w windows xp, a drugi po. ten pierwszy miał plik z rozszerzeniem .bkf a ten drugi z .ghs. Czy ktoś potrafi wyjaśnić dlaczego?

Będę niezmiernie wdzęczny za pomoc, Pozdrawiam

Slawas

(JNJN) #2

Ad2

Pliki z rozszerzeniem bkf tworzy system XP w wypadku tworzenia kopii zapasowej przez narzędzie wbudowane w system.Więc musiałeś użyć tego narzędzia.

Plik z rozszerzeniem gho tworzy program ghost przy wykonaniu kopii zapasowej.

Natomiast rozszerzenie ghs ,to też plik ghosta - ale chyba po podziale pliku ghosta np Winrarem - sprawdź to .

Zobacz na daty plików,możliwe że pierwsza kopia jest w innej lokalizacji,lub jej w ogóle nie ma, a plik z rozszerzeniem bkf został po zabawie narzędziem systemowym XP.

(Slawas2001) #3

całkiem mozliwe że ghs to dlatego że ghost podzielił obraz na dwie części, ale ten bkf to zupełnie nie wiem skąd się wziął w folderze z obrazem ghosta :-\ nic z narzędziami xp-ka nie kąbinowałem