Nero BackItUp - codzienne kopie - robi kopie tylko raz

Witam,

Mam problem z programem Nero BackItUp. Chciałbym, aby robił on kopię na DVD-RW kilku plików z dysku. Oczywiście tworzę kopie zapasową w Nero BackItUp, dodaje do harmonogramu, tak, aby wykonywała się codziennie o określonej godzinie (komputer jest włączony non stop - jest to serwer), ale na płytę nagrywa się kopia tylko raz. Następnego dnia juz sie nie uruchamia.

Mam włączoną opcje czyszczenia płyty przed zapisaem.

Czy qwie ktoś o co może tutaj chodzic?

jakby komputer bylby serwerem to nie wolno pozostawiac wlaczonej opcji czyszczenia plyty przed zapisem dlatego kopia nie ruszy.hahaha.Co tam z programem Nero BackItUp.Pozdro

heh… nie bardzo Cię rozumiem, bo dla mnie nie ma to związku czy jest serwerem , czy nie. Po prostu chodizło mi o to że jest włączony non stop.

A jeśli wyłączę opcje czyszczenia płyty przed zapisaem to przeciez jak włożę zapisaną płytkę RW to i tak jej nie nagra.

w celu obejscia problemu nie wolno ci instalowac programu do kopiowania zabezpieczonej plyty.odlacz naped CD-RW od serwera.jak nie to nic

a co to za program? Coś takiego instaluje się w pakiecie razem z NERO?

To go usun

co mam usunąć? adas1994448 pisz dokladnie o co ci chodzi? Bo nie jestem jasnowidzem i sie nie domyślam.

odłącz napęd CD-RW od serwera

?? to jak zrobie backup?

Uruchom program NeroBackItUp po odłączeniu nagrywarki od serwera