Nero Burning Room!Problem!

Po sformatowaniu dysku twardego i winstalowaniu systemu ponownie wystapił problem z Nero Burning Room.Naturalnie przy zakupie komputera ,płyta z Nero była dołączona razem z systemem.Ale jak się okazuje ja nie mam do niej dostępu.Gdy chciałem winstalować NERO,to system informuje mnie,że mam się skontaktować z administratorem systemu.Ale ja jestem zalogowany jako administrator systemu.WIN XP.Wszystkie aktualizacje i servis pack już jest w systemie.

Więc co mam zrobić.Wiem,że system WIN XP Profesional ma w sobie kreatora nagrywania dysków, ale ja nie umiem się posługiwać tym narzędziem,zawsze posługiwałem się programem >NERO<.Pomóżcie,proszę nie jestem tak dobry w kompie aby sdobie sam poradzić.Prosze.Dzięki za ewentualne porady. :slight_smile:

Warto żyć ciekawie! Mogę pomóc przy odtwarzaniu filmów na kompie.

można zadawać mi pytania.Bez DVD.Bo nie mam.

A spróbuj zainstalować Nero dostępne na vortalu. Co do kreatora dostępnego w systemie WinXP to jak chcesz nagrać płytkę zrób tak. Mój Komputer -> Stacja Dysków CD-RW. Następnie skopiuj tam pliki które chcesz mieć na płytce, następnie po lewej stronie kliknij na napis Zapisz te pliki na dysku CD. Później wybierasz czy ma to być płyta audio czy płyta z danymi. Następnie się wypala płytka. I to na tyle :slight_smile:

Proponuję Ci zastosowanie darmowych aplikacji dostępnych na vortalu:

DeepBurner 1.1.0.110 w plskiej wersji językowej

bądź

CDBurnerXP Pro 2.2.0

Obydwa programy są w pełni funkcjonalne i obsługują większość dostępnych na rynku na nagrywarek. Śmiało mogą zastąpić komercyjne aplikacje przeznaczone do tego celu.

Zgadzam się z Alienem ale można też kliknąć prawym przyciskim myszy na plik ,który chcesz nagrać i zaznaczyć “wyślij do stacja dysków CD-RW”.

Można, :slight_smile: ale prawoklik-kopiuj na dysk CD lub do urządzenia-otwiera się okno Windows Media Player[Wersja 9]i wybierasz AudioCD bądż dysk z danymi.

Co do darmowego softu wymienionego przez fiestę to nie dorównują one do NERO[niestety]

Co do problemu cosmos’a to pierwsze wersje Nero 6zawierały błędy.

Pozdro :slight_smile: