Nero cover designer - błąd podczas wypalania lightscrible

Witam!

Mam problem: chcę wypalić na płytce napis (metodą lightscrible oczywiście) i pojawia mi się taki komunikat: http://images50.fotosik.pl/129/d5f52d52405e218e.jpg

:?

Proszę nie pytać, czy mam aktualne sterowniki i czy na pewno zakupiłem odpowiednią płytkę - nie jestem kretynem :stuck_out_tongue:

Za wszelką pomoc z góry dziękuję :slight_smile:

A czy na pewno włożyłeś płytę do góry nogami? :wink: Bo w komunikacie błędu pisze, że płyta jest nieodpowiednia. Masz może jakąś inną płytkę light scribe? Jeśli tak to włóż, może niestety trafiłeś na trefną (raz na jakiś czas niestety się zdarzy błąd linii produkcyjnej czy coś…).

Na pewno włożyłem dobrze, kupiłem 10 płyt na szpindlu i żadna nie działa - płyty TDK po 2pln/szt także powinny być dobre, ale dla pewności kupię dzisiaj jakieś inne i sprawdzę.

Pzdr

może masz nagrywarkę bez LS :stuck_out_tongue:

Wydaje mi się, że gdyby nagrywarka nie obsługiwała LS to sterowniki czy też NeroCD w ogóle by nie współpracowały z tą opcją.

Ludzie - prosiłem. Nie potrafisz pomóc - nie zaśmiecaj tematu!

Dla wszystkich, zgadujących nagrywarka ma LS, zainstalowałem sterowniki i nero z płyty dołączonej z nagrywarką, płyty są raczej dobrej marki a komputer mam na pewno podłączony do prądu, dlatego nie zadawajcie, proszę głupich pytań.

Pozdrawiam

Edit:

Płyty są 100% sprawne - na drugim kompie nagrywarka wypala bez problemu!

Nikt nie miał takiego problemu?

rysiopych , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie post zostanie przeniesiony do śmietnika.