Nero dma manager

(Polko P L) #1

Mam nero 6 wersja OEM (było dołączone do nagrywarki). Ddpalam nero expres i pokazuje mi się okienko (na dzjęciu 1) daje OK, pokazuje mi się Nero DMA manager (zdj. 2 ) zachaczam DMA Enabled dla wszytkich napędów (bo z tego co rozumiem to to musze zrobić) no i daje OK, pokazuje mi się okienko (na zdj. 3) , uruchamiam ponownie kompa, znowu odpalam nero i....... to samo ! znowu wyskakuje. gdy dam anuluj, to program właczy się normalnie, ale toszkęmnie to ... "niepokoi" :stuck_out_tongue:

zdjęcie

lol9cm.th.jpg

(Idealny3) #2

ja miałem identyczny problem, w biosie przestaw wszystkie cd romki i nagrywarki na auto, a nie nie np.cd rw master, dvd slave, wszystko przestaw na auto, problem zniknie, a wiem że to troche deneruje, mam jeszcze jedno pytanie czy od poczatkiu jak miałes nagrywarke takie okna sie pokazywały czy tylko teraz ostatnio?

(Polko P L) #3

nieznam się zabardzo na tym. miałem wcześniej CD-rom i nagrywarke CD i miałem starszą wersje nero 5 coś. pozbyłem się nagrywarki i tego nero, podłączyłem nową nagrywarke DVD tak samo jak była ta stara, w to samo miejscei zainstalowałem nowsze nero no i pojawiło się to ...

(Idealny3) #4

więc tak jak powiedziałem w biosie poprzestawiaj wszystko na auto, bodajże to w menu chipset konfiguration, jak bedziesz tam miał nazwy cd, i nagrywarki a obok np. master czy slawe to tam wszystkie żeczy ustwaiasz na auto i problem zniknie

(yarek shalom) #5

Mam identyczny problem - przestawilem wszystko tak jak piszecie na auto ale w dalszym ciagu wyskakuje mi komenda jak u przedmowcy wyzej, a potem mam problem taki ze nie moge wypalic zadnej plyty bo w miejscu gdzie pisze predkosc zapisu mam nieaktywne pole, co z tym zrobic?

(sdar) #6

yarek shalom - widziałeś datę poprzedniego postu?

Nie bawimy sie tutaj w archeologów.