Nero dma manager

Mam nero 6 wersja OEM (było dołączone do nagrywarki). Ddpalam nero expres i pokazuje mi się okienko (na dzjęciu 1) daje OK, pokazuje mi się Nero DMA manager (zdj. 2 ) zachaczam DMA Enabled dla wszytkich napędów (bo z tego co rozumiem to to musze zrobić) no i daje OK, pokazuje mi się okienko (na zdj. 3) , uruchamiam ponownie kompa, znowu odpalam nero i… to samo ! znowu wyskakuje. gdy dam anuluj, to program właczy się normalnie, ale toszkęmnie to … “niepokoi” :stuck_out_tongue:

zdjęcie

lol9cm.th.jpg

ja miałem identyczny problem, w biosie przestaw wszystkie cd romki i nagrywarki na auto, a nie nie np.cd rw master, dvd slave, wszystko przestaw na auto, problem zniknie, a wiem że to troche deneruje, mam jeszcze jedno pytanie czy od poczatkiu jak miałes nagrywarke takie okna sie pokazywały czy tylko teraz ostatnio?

nieznam się zabardzo na tym. miałem wcześniej CD-rom i nagrywarke CD i miałem starszą wersje nero 5 coś. pozbyłem się nagrywarki i tego nero, podłączyłem nową nagrywarke DVD tak samo jak była ta stara, w to samo miejscei zainstalowałem nowsze nero no i pojawiło się to …

więc tak jak powiedziałem w biosie poprzestawiaj wszystko na auto, bodajże to w menu chipset konfiguration, jak bedziesz tam miał nazwy cd, i nagrywarki a obok np. master czy slawe to tam wszystkie żeczy ustwaiasz na auto i problem zniknie

Mam identyczny problem - przestawilem wszystko tak jak piszecie na auto ale w dalszym ciagu wyskakuje mi komenda jak u przedmowcy wyzej, a potem mam problem taki ze nie moge wypalic zadnej plyty bo w miejscu gdzie pisze predkosc zapisu mam nieaktywne pole, co z tym zrobic?

yarek shalom - widziałeś datę poprzedniego postu?

Nie bawimy sie tutaj w archeologów.