Nero i AllPlayer nagrywanie odtwarzanie

Witam seredecznie mam pytanie ostatnio wziołem sie za kopiowanie swoich płyt DVD z niektórych wypadów wakacyjnych i robiłem to w Nero -kopiuj a następnie zmienaiałem nośnik i wypalaj. Okazało się pożniej jak ogladałem kopie że gdzieś tak pod koniec płyty jakieś 2/3 miało miejsce coś takiego jakby płyta była porysowana urywał sie dzwięk wyskakiwały piksele ogólnie obraz nie do oglądania. Co może być przyczyną takie stanu. I druga sprawa walczę z tym allpleyerm i szukam lepszej alternatywy. Ostanio zaczoł mi urywać fonie po ok. 10min odtwarzania zanika głos choć wizja jest. Muszę wyłączyć film właczyc na nowo i to samo po ok. 10 min “pyk” i głosu nie ma. za pomoc dzięki stokrotne.

Co do nagrywania filmów to zaleca się nagrywanie z prędkością x4. Być może wina leży w złym doborze prędkości nagrywania. Ja nagrywałem na słabych nośnikach z prędkością x6 i mój napęd w ogóle nie odczytał takiej płyty. Co do AllPlayera to byc może wina kodeków, lub samego odtwarzacza - spróbuj przeinstalować AllPlayera i kodeki tzn. wyinstaluj wszystkie kodeki jakie masz zainstalowane w systemie i wrzuć jakąś paczkę kodeków - i nic więcej bo zdublowane kodeki będą się “gryzły”.