Nero Image Tool nie działa (Toshiba)

Hej. Szybko i bez marudzenia.

Problem :

Program (systemik właściwie) Image Tool wypalony z Nero BackupIt działa prawidłowo na 2 laptopach ( Acer win732bit i Compal Vista32bit) natomiast nie działa na Toshibie a660 win7 64bit. Wszystko się “wgrywa” do momentu w którym powinno pokazać sie okno wyboru języka i …koniec,dead,padaka. Płytka(nówka świeżo palona) w porządku (działa na innych) nie wiem co to może być ? Pomocy.

Jak się wścieknę to odinstaluję Ghosta z Compala i dam takiego kopa Nero że… (autocenzura)

PS- szukam sklepu z tanimi licencjami Norton Ghost 15.0 (może być wersja EN) , gdyby ktoś miał dobry link byłbym wdzięczny za podanie na PW, o ile nie łamie to jakichś zasad.

Zauważ, że lapki na których działa mają system 32 bitowy, a ten na którym nie działa 64 bitowy.

Czy nie uważasz, że tu może być “pies pogrzebany”?? :wink:

Jasne,że zauważyłem. Nie wspomniałem jednak,żeby nie podpowiadać i nie sugerować rozwiązań, że na starym sterowniku grafiki obsługa podświetlenia działała. Pies jest pogrzebany w sterownikach Nvidii.

Ma ktoś pomysł jak dobrać sie bezpośrednio do aplikacji odpowiedzialnych za rozjaśnianie i przyciemnianie oświetlenia matrycy?

Wole mieć najnowsze Force Ware i sterować jasnością ze skrótów niż dusić się ze sterownikami z zamierzchłej przeszłości.

Niestety za “gupi” jestem by sobie sam poradzić, ze znalezieniem odpowiedzialnej aplikacji i wykorzystaniem jej. Zakładam,że cos takiego istnieje, a może to tylko jakaś komenda ?