Nero - klopot- kopiowanie

(Sdarul) #1

witam, mam problem z wypalaniem.

Tzn do konca nie wiem czy to jest problem z samym nero, juz pisze o co mi chodzi.

Po wypaleniu plytki, chce sprawdzic czy wszystko wpozadku i sobie kopiuje na dysk zawartosc nagranej plytki (1 plik).

On sie kopiuje na dysk i gdzies przy koncowce kopiowania wyskakuje blad " NIE MOŻNA SKOPIOWAĆ ...................( NAZWA PLIKU)......... : NIEPRAWIDŁOWA FUNKCJA MS-DOS"

Możecie mi powiedziec o co chodzi z ta informacja ??

z gory dziekuje :))

(Wolin) #2

Myślę, że może to być plik z błędem lub niepoprawnie nagrany plik.

Ale raczej to pierwsze

(Sdarul) #3

mysle, ze to nie moze byc uszkodzony plik, bo jak go mam na dysku to wszystko jest z nim ok, chodzi bez problemu - a po tym jak go wrzuce na plytke , a pozniej z plytki na dysk to juz nie moge go zrzucic. a w nero co to jest za funkcja - lead out ?? czy ona powinna zawsze byc uaktywniona? a moze znacie jakis lepszy program do nagrywania plytek?

(Grzesiek82) #4

moze Twoja nagrywarka szwankuje albo zmien plytki na ktorych nagrywasz bo moze jej one nie bardzo "pasuja" tez kiedys tak mailem ale nie nagrywam juz na hit-ach i jest ok

(Qbek50) #5

jeżeli chodzi o nagrywanie to napisz z jaką prędkością nagrywasz.

(Sdarul) #6

nagrywam 48x albo 40. Juz sprawdzilem i okazalo sie ze na pewno jest jakis problem z nero , bo wypalilem to samo w deepburner-rze i wszystko jest ok. Chcialbym wiedzic jaka jest tego przyczyna.