Nero klucz z niemieckiej wersji a polska wersja


(timon1981) #1

Witam

Mam pytanie.

Zakupiłem w sklepie nero 11 platinium HD. Problem polega na tym że dopiero w domu zobaczyłem iż jest to wersja niemiecka tzn na pudełku są tylko i wyłącznie napisy po niemiecku a więc podejrzewam iż jest to wersja niemiecka. Jest to wersja box. I mam dylemat czy jak otworze te pudełko to czy znajdujący się w środku klucz licencyjny będzie działał z wersją polską? Bo chce ściągnąć wersję polską z strony nero ale klucz mam od wersji niemieckiej. Czy to legalne i czy będzie działać? Wydałem sporo pieniędzy na ten program a teraz nawet nie wiem czy będę mógł używać na polskiej wersji a nie zamierzam mieć programu w którym wszystko jest po niemiecku.

Dziękuję za pomoc i wyjaśnienie


(tylko) #2

Witam-mam nero 7 wersja niemiecka (box),podczas instalacji wybieram język polski i wpisuje klucz z pudełka. W nero 11 chyba jest to samo,zainstaluj triala i sprawdź .


(timon1981) #3

Czy nikt nie zna odpowiedzi? :frowning: Nie chce rozpakowywać pudełka jeżeli nie mam pewności czy wersja niemiecka (klucz) będzie działać w sytuacji gdy ściągnę polską wersję i podam klucz z pudełka niemieckiego?


(pysiu) #4

http://www.nero.com/plk/support-contact ... 07d8c63d5f zapytaj właścicieli programu .


(timon1981) #5

Otóż gdybym znał niemiecki to zapytałbym. Nie ma pomocy w wersji polskiej więc to dla Mnie problem jak dla większości ludzi.


(pysiu) #6

Ja osobiście wielokrotnie używam translatora do takich rozmów z innymi firmami i jakoś odpisują więc w czym problem :slight_smile:


(Emmers) #7

Pliki językowe do Nero od zawsze (mam wersję 7.10) można sobie pobierać dodatkowo wedle własnych upodobań. Program produkowany jest w Niemczech ale jak większość programów na świecie domyślnym językiem jest angielski-us .

Możesz spokojnie instalować na komputerze niezależnie gdzie kupiłeś i tak jeśli masz domyślnie ustawiony system operacyjny na PL to zainstaluje się po polsku , tzn jako domyślny język wyświetli ci się polski ale dostaniesz do wyboru kilkanaście , o ile wybierzesz instalację niestandardową.