Nero nie działa na win xp mx rgb

Nero nie działa na win xp mx rgb

Która wersja Nero - wróżką nie jestem

wersja 6

Działa na pewno sam mam ją na dysku.

Spróbuj przeczyścić rejestr i póżniej zainstaluj ponownie

takie coś wyskakuje:

Nero - Burning Rom istnieje znany problem ze zgodnością z tą wersją systemu Windows. Aby uzyskać aktualizację, która jest zgodna z tą wersją systemu Windows, skontaktuj się z firmą Ahead Software.

Aż nie wierzę moja płytka działa w 100% takie kłopoty miałem na Viście.

Spróbuj pobrać trial 6.6 i zobacz czy pójdzie

Złączono Posta : 30.11.2007 (Pią) 19:32

I jeszcze jedno skąd te nazwy

taka wersja windowsa XP prof MX RGB bo xp zwykły prof mi sie zawieszał przy necie, działa nero6.6 :))

Ok nie ma sprawy, zapytałem się bo pierwszy raz słyszę o windows XP prof MX RGB. :x

Pozdrawiam

Czwarta wersja zmodyfikowane wersji XPka. Modyfikacja polega głównie na usunięciu zbędnych składników, optymalizacji, oraz aktualizacji. Elementy usunięte to typowe śmieci, bądź stare windowsowe sterowniki przydatne w przypadku starszych urządzeń, jednak nie znaczy to że nie będą one działać na tej modyfikacji.

Instalacja była testowana i jest w 100% sprawna, jednak pamietajcie że instalujecie na własne ryzyko!


System jest czysty! Wszystko co zostało usunięte lub dodane jest wymienione.


Ważniejsze cechy:


-rozmiar obrazu =240 MB


-szybka instalacja (ok. 15 min)


-Po instalacji system zajmuje ok. 550 MB


-nie wymaga seriala


-wsparcie nie podpisanych motywów


-maksymalna ilość połączeń TCPIP =100


- domyślna szybkość komunikacji portu USB z myszą 500 Hz (przydatne w wypadku myszy USB)


-zdjęta systemowa ochrona plików


-łaty ze styczniowego pakietu Autopatcher XP


-interfejs a la Windows Vista

-Zainstalowany Internet Explorer 7

-Zainstalowany Windows Media Player 11

-wszystkie zmiany wyglądu są zmianami natywnymi nie niosą ze sobą żadnych dodatkowych procesów, nie wpływają na wydajność systemu.


-domyślne konto użytkownika: "User" -usunięto usługę Out of Box Experience (OOBE), jest ona w zupełności zbędna

[/code]