Nero nie kasuje płyt cd rw

Kupiłem sobie nedawno płytę cd rw i nagrałem muzykę. Lecz gdy chcę skasować cd by nagrać coś innego to nero pokazuje że to nie jest nośnik wielkokrotnego zapisu. Natomiast program alcohol wykrywa ten typ jako cdrw. Program deepburner jaki clonecd też nie chcą skasować.

Aha. Przed formatem i instalacją windy od nowa - bo trzeba było, nero normalnie kasował.

a inne płytki kasuje bez problemu czy tylko tą ??

Jaka wersja Nero ??

może to być wina płyty a nie nero, a jak z innymi płytami cd-rw?

wersja nero 6.6.1.4 cały czas ją używam. Jeśli chodzi o cd rw to miałem inną i też to samo.

a próbowałeś przeinstalować od nowa nero i przeczyścić rejestr?

nero przeinstalowałem ale bez czyszczenia.

przeczyść go tym i potem zainstaluj nero

pisałem że nie tylko nero nie czyści płyt ale i deepburner czy nawet clone cd. tak więc to nie jest wina nero.

Złączono Posta : 17.10.2006 (Wto) 13:07

co ciekawe nawet dvd rw nie czyści, bo mam dwie nagrywarki jedna normalna rzadko używana i drugą - do nagrywania płyt cd i dvd.

Skoro to nie wina softu, to pozostaje podpiąć nagrywarkę do innego kompa i sprawdzić tam jej działanie, jeżeli objawy nie ustąpią :arrow: service.

ale dziwne że obie nagrywarki nie kasują. Jak już co to jedna by wyczyściła.

Złączono Posta : 17.10.2006 (Wto) 14:22

przed formatowaniem xpka było wszystko w porządku i kasowały obie.

Też tak miałem winny był program Alcohol 52%

Może to być, jak ktoś już wspomniał wina płytki. Ja miałem taki przypadek z tanimi płytkami Vobisu czarnymi CDRW, tylko co 4 była RW a reszta tylko R bo tanie mięso jedzą psy, weż jakąś markową płytkę RW, wykonaj rady kolegów wyżej opisane i powinno być wszystko OK.

To jednak była wina programu Alcohol 52 % tak więc ściągnąłem wersję 120 % i działąa.

No widzisz sam Pawel 2006, że alkohol i to 52% szkodzi zdrowiu nawet nagrywarkom. Cieszę się, że wszystko działa. Pozdrowionka.