Nero nie wypala płyt - powrót problemu

Witam. Opiszę swój problem jak najkrócej mogę i liczę na równie konkretną a przede wszystkim pomocną odpowiedź.

Pewien czas temu podczas procesu nagrywania płyty wyskoczył mi błąd nagrywania, co nigdy wcześniej się nie zdarzało. Kombinowałem, kombinowałem aż udało się. Problemem był program Daemon Tools, po którego odinstalowaniu problem z Nero zniknął. Znów mogłem cieszyć się beztroskim wypalaniem płyt aż do dziś. Dzisiaj problem powrócił, tyle że teraz nie wiem w czym tkwi problem. Na dysku brak śladów Daemona… wyczyściłem rejestr CCleanerem.

Proszę o pomoc! !!

Edit: Posiadam Windows XP Sp2, NERO Essentials 7.

Skoro błąd wyskoczył dzisiaj (no, już wczoraj :slight_smile: ), to co zrobiłeś tuż przedtem? Albo pomiędzy ostatnim pomyślnym nagraniem a tym nieudanym?

Druga sprawa - jaki to błąd? Żadnych konkretów?

Dalej - próbowałeś innymi programami? Choćby tym kreatorkiem wbudowanym w XP i nowsze Windows? Też kiszka?

Jesteś pewien, że sprzęt jest OK. Nagrywarka, taśma, wtyczki, zasilanie, itp itd?

Sprawdziłeś, czy na dysku/partycji na której masz katalog plików tymczasowych jest wystarczająco wolnego miejsca - mniej więcej tyle co objętość nagrywanej płyty plus parę procent w zapasie?