Nero OEM do nagrywarki

Witam

Kilka dni temu kupiłem nagrywarkę Pioneer DVR-111 no i oczywiście jak to bywa w tym skąpym świecie była goła bez najmniejszego softu. Czy teraz mogę legalnie dokupić taką wersję Nero?

:mrgreen:

Tyle zdążyłem przeczytać ale chodzi o to czy mogę kupić tą wersję z nagrywarką nie kupioną w komutroniku tylko w innym sklepie. Nie wiem czy dostaję do programu jakąś naklejkę którą trzeba walnąć na nagrywarce?

prezes firmy , a po co wydawac kasę na oprogramowanie do nagrywarki? Zostaw sobie te kasę i uzywaj darmowego DeepBurnera, który w niczym nie ustępuje programowni Nero. Ale to tylko moje zdanie :slight_smile:

Jeżeli kupiłeś nagrywarkę w innym sklepie i choć masz ją zamontowaną nawet jeden dzień to w świetle przepisów i licencji nie jest ona już nowa 8)

No proszę. A ja myślałem że w przypadku OEM wystarczy żę licencja jest przypisana do konkretnego sprzętu. No cóż, choćbym miał spędzić cały dzień to znajdę jakieś alternatywne oprogramowanie do nagrywania płyt pasujące do tej nagrywarki, a Ahead nie dostanie odemnie ani grosza.

Różne są licencje OEM co innego jeśli chodzi o OS np winda w wersji OEM a co innego jeśli chodzi o inne oprogramowanie.

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 10:46

A czy ktoś Ci zabronił zakupu nagrywarki z NERO w wersji OEM (dostał byś go praktycznie w cenie nagrywarki).

A teraz możesz mieć pretensje tylko do samego siebie 8)