Nero pod viste

chciałbym się dowiedzieć jak można uruchomić nero express na viście

normalnie, sciagasz sobie nero ftp://ftp1.de.nero.com/software/nero7/N … .0_plk.exe

i tam masz nero express

A w czym leży problem. Może napisałbyś coś więcej.

Pod Vistę polecam wersję nero 7.7.5.1

pokazuje mi się wiadomość że nero jest niekompatybilne z vistą

a jaką dokładnie wersję instalujesz ?

Jaką masz wersję nero ??

pobierz tą wersje. na pewno działa na viscie.

http://www.nero.com/nero7/plk/nero7-demo.php

Taaaaaak.7 jak najbardziej wskazana :mrgreen: Jest w pełni kompatybilna :smiley:

Chce zainstalowac Nero 7.7.5.1 to on mi kaze akutalizowac DirectX do wersji 9.0c a przeciez jest DX10.

Macie ten sam komunikat? Co dalej robicie?

Nie wszystkie wersje nero7 są kompatybilne z vistą !!

Tak, to normalne. Nero do prawidłowego działania potrzebuje DX9 a DX10 to dla niego abstrakcja. :smiley:

No dobra :smiley: a pozniej wszystko normalnie działa jak zastapimy DX10 na DX9? ViŚta nie robi fochów i innych takich??

Wszystko jest OK. Bez obaw. :smiley:

Ja mam DX10 wczytałem najnowsze nero i mi działa.Nie musiałem instalować DX9 :wink:

Poza tym DX 10 do DX 9 ? Chyba powrotu nie ma…

Jest.Można z kądś ściągnąć DX10 tylko nie pamiętam linku.Poszukajcie na stronie microsoft.

U mnie pod Vistą działało poprawnie Nero 6.6.14. Pokazywał się komunikat o rzekomej niezgodności tej wersji, ale prócz problemu z COM Surrogate nie było innych komplikacji.

Powrotu w sensie instalacji DX9 w Viście?

Gdy bawiłem się Vistą instalacja DX9 to była podstawa :mrgreen: . Bez tego takie np. GTA 2 twierdziło, że nie ma DX9 i odmawiało współpracy.

Zapewne chodzi o zestaw SDK opublikowany w zeszłym roku. Pojawiło się wtedy dużo szumu, że jednak jest DX10 dla XP, ale SDK to tylko zestaw pomocny przy pisaniu programów korzystających z nowego DXa, nie sam DX.

Jak masz problem z nero… zainstaluj Ashampoo Burning Studio 6 lub wyzsza wersje… i ciesz sie swietnym programem… lepszym od nero… To nie zżera tyle pamieci jak Nero… i zapewniam Cie bedziesz bardziej zadowolony niz z Nera… mala waga pliku w dodatku :slight_smile:

Niektórym ten program może się niespodobać a według mnie nero jest o wiele lepsze.A jak nie stać cię na ram to nie używaj nero.

Wiesz… 512 to nie jest " malo " pamieci jak dla XP… nie wywalaj mi tu z takimi textami… Program jest o wiele lepszy od Nero i ma takie same funkcje… wiec wiesz… Z tego co czytam wielu uzytkownikow wlasnie odeszlo od nero do Ashampoo. PS… nie bede kupywal specjalnie ramu do nera lol…