Nero - predkosc nagrywania

Jak w nero ustawic predkosc nagrywania na 4 ??

U mnie minimalnie da sie ustawic 12 :o

To zależy od płyty.

Czyli na niektórych sie nie da z mała prędkościa…?

A ja myslałem że sa tylko górne ograniczenia…

Nie każda płyta ma swoję ograniczenia, czy to na najmnieszją prędkośc czy maksymalną. Czytaj co pisze na płycie a będziesz wiedział wszystko.

Proponuje uaktualnić nero, bądz poszukac innej wersji która na pewno będzie posiadała w opcjach prędkośc 4x :slight_smile:

Było tak swego czasu w nero, że nie dało się ustawić mniejszych prędkości nagrywania… ale zależało to od wersji nero.

A jakej wersji nero używasz?

Jaka to płyta wiecej szczegółów…

płyty jakie kolwiek a wersja to nie wiem gdzie sprawdzic (od razu takie było )

Pomoc -> O programie

Nero OEM 6.3.1.18

In CD 4.2.12.0

A do czego sluzy ten drugi i jak go uruchomić :oops:

No a u mnie pisze w nero ze jest zainstalowane to in cd a nie wiem gdzie to jest

Spróbuj Start -> Uruchom -> incd.exe

lub poszukaj w katalogu, gdzie jest zainstalowane lub w Menu Start

Zainstaluj sobie najnowszą wersję Nero. Tylko przedtem zapisz sobie serial (“numer seryjny”) aktualnego Nero OEM aby przy instalacji go podać. Numer ten jest w opcjach Nero Smart Start wystarczy poszukać.

Bedziesz sie wtedy cieszył nową wersją Nero Express OEM całkowicie legalnie. :slight_smile:

u28hn9n3zqye9dr1m.gif

Nie moge tam jakos znalezc serialu

Kliknij na biały napis nero na górze na czerwonym tle… :slight_smile:

ThX

A tą nową wersje to instalować na stara czy jak?

matiit chcesz zainstalować nową wersje 7 na starą 6, bierz pod uwagę to ze nie będziesz miał pełnej wersji Nero 7 tylko trial, aktualizacja darmowa obejmuje tylko aktualizacje w zakresie 6.x.x i to nawet nie zawszę. Więc wersje 7 traktujemy jako nowy produkt.

Czyli opłaca mi się instalowac nowa wersje??

I czy jest jakies ryzyko utracenia nero całkowicie?

Jesli radzicie instalowac nero to ktore? I czy serial bedzie pasował ??

Seriał będzie działał tylko i wyłącznie do wersji 6 którą posiadasz, więc jezeli chesz mozesz zainstalować na próbę wersje 7 i przetestować a po zkonczeniu darmowego okresu powrócic do wersji 6.

A do innych wersji 6 nowszych?

Zalezy jaką masz licencję na tą wersje 6 :?