Nero problemy w windows 7

Mam problem niedawno zainstalowałem sobie windows 7 RC. Chciałem wrzucić do niego Nero 7 ale system wywalił komunikat, że sa problemy ze zgodnością. Raczej nie zainstalował sie do końca ale pliki na dysku były w program files itd. Więc pobrałem nero 8 trial i chciałem zainstalować niestety instalator zakomunikował mi ze mam starsza wersje pakietu musze ją odinstalowac automatycznie nie dało rady. Ręczne usunięcie plików i wpisów z rejestru tez nie bardzo, z tym że nie bardzo wiedziałem co usuwać. Czy jest jakiś sposób żeby ręcznie usunąć pozostałości Nero 7 w taki sposób żeby instalator nero 8 ich nie widział??? :?: :?: I czy nero 8 wogóle bedzie dobrze chodzic pod Seven

Spróbuj odinstalować nero tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2833&Nero+General+Clean+Tool+2.2.0.37

mam nadzieje ze pomoże ale wszystkie pliki z folderu nero w program files skasowałem ale problem nadal był

Dodane 18.08.2009 (Wt) 13:43

kurde nie da rady programik wykrywa tylko nero9 free które wcześniej miałem nero 7 nie moze w rejestrze trzeba jakis wpis skasowac