Nero staje na 12% i nie nagrywa dalej

Mam taki problem i nie wiem czy to wina nagrywarki czy oprogramowania. Gdy nagrywam niektore płyty dvd to nero nagle staje na 12% i dalej juz procenty nie leca dalej a czas tak nie moge dokoczyc nagrywania a dzieje to sie tylko przy niektorych płytaach ale troche juz ich zmarnowałem przez to,Jest na to jakis sposób czy tylko fotmat windy??

A pokazuje jakieś błędy? Czy tylko poprostu się zawiesza?

pozdrawiam,

No własnie to jest najdziwniejsze ze nie wyskakuje zaden komunikat tylko proces nagrywania jakby trwal nadal tylko ze procenty stoja w miejscu a czas lecii moge czekac godzina i tak jest te 12 % albo 18 %

A spróbuj przegrac plyte na ktorej nero sie zawiesza programem Alcohol (trial). Wtedy bedziesz wiedzial czy oprogramowanie czy sprzet :wink:

pozdrawiam,

A spróbuj przeinstalować Nero. A to się dzieje z konkretntymi płytami (płutami z jednej firmy). Może akurat ta partia płyt jest wadliwa.

Sprawdż temperature procesora podczas nagrywania może już czas na wymiane pasty termicznej lub oczyszczenie chłodzenia procesora,a może laser już słabo czyta

zacznij od przeinstalowania nero :wink:

ja miałem identyczny problem. W moim wypadku była to wada sprzętu. Zbyt mocno zarzynałem nagrywarke. Zanim jednak wyślesz ją do serwisu spróbuj przeinstalować nero

ASPI i DMA na początek. Spróbuj nagrać z mniejsza prędkością.