Nero staje na 12% i nie nagrywa dalej

(system) #1

Mam taki problem i nie wiem czy to wina nagrywarki czy oprogramowania. Gdy nagrywam niektore płyty dvd to nero nagle staje na 12% i dalej juz procenty nie leca dalej a czas tak nie moge dokoczyc nagrywania a dzieje to sie tylko przy niektorych płytaach ale troche juz ich zmarnowałem przez to,Jest na to jakis sposób czy tylko fotmat windy??

(Kammill1) #2

A pokazuje jakieś błędy? Czy tylko poprostu się zawiesza?

pozdrawiam,

(system) #3

No własnie to jest najdziwniejsze ze nie wyskakuje zaden komunikat tylko proces nagrywania jakby trwal nadal tylko ze procenty stoja w miejscu a czas lecii moge czekac godzina i tak jest te 12 % albo 18 %

(Kammill1) #4

A spróbuj przegrac plyte na ktorej nero sie zawiesza programem Alcohol (trial). Wtedy bedziesz wiedzial czy oprogramowanie czy sprzet :wink:

pozdrawiam,

(Marunde) #5

A spróbuj przeinstalować Nero. A to się dzieje z konkretntymi płytami (płutami z jednej firmy). Może akurat ta partia płyt jest wadliwa.

(Dziadek43) #6

Sprawdż temperature procesora podczas nagrywania może już czas na wymiane pasty termicznej lub oczyszczenie chłodzenia procesora,a może laser już słabo czyta

(Aju) #7

zacznij od przeinstalowania nero :wink:

(Sebastianp88) #8

ja miałem identyczny problem. W moim wypadku była to wada sprzętu. Zbyt mocno zarzynałem nagrywarke. Zanim jednak wyślesz ją do serwisu spróbuj przeinstalować nero

(qrczak13) #9

ASPI i DMA na początek. Spróbuj nagrać z mniejsza prędkością.