Nero wraz z nowym laptopem - Co z użyciem komercjnym?

Witam!

Niegdyś kupiłem z Komputronik.pl laptopa na którym było wgrany WinXP i własne Nero.

Czy ktoś się orientuje czy tak zakupione Nero można używać w celach komercyjnych??

Czy są takie zastrzeżenia??

Nic nie stoi na przeszkodzie aby używać komercyjnie w końcu zapłaciłeś za to wszystko przy kupnie :slight_smile:

możesz ale tylko na laptopie na którym było zainstalowane owe nero, nie możesz go zainstalować na innej stacji i używać, bo pewnie było wgrane na podstawie licencji OEM

Nie mogę znaleźć licencji na kompie… ale na pasku startu jest katalog nazwany właśnie Nero OEM.

OEM tylko oznacza że nie możesz używać z inną nagrywarką tej wersji nera :slight_smile:

To w takim razie (chodź i w ogóle) dzięki za info

no fakt, a co przeniesie nagrywarkę z laptopa do innego, chyba nie

poza tym dziwne bo gdy ja jakiś czas temu kupując sam napęd, też dostałem płytkę z nero, tylko nie wiem do czego miała mi służyć

A co w tym dziwnego ??

Producenci nagrywarek (nie wszyscy) do wersji BOX dołączają OEMa NERO expres. A miała służyć do obsługi zakupionego sprzętu :stuck_out_tongue:

Tak na marginesie Ashampo Burning Studio 2009 dostępne za darmo dla czytelników DP na głowę bije to badziewko od NERO.

no dobra tylko że opcji nagrywanie owe urządzenie nie miało, a w tym Nero które otrzymałem to raczej nic oprócz nagrywania i konwersji plików które mogłem albo nagrać albo zapisać na dysk w rozszerzeniu którego nie można nawet zamontować w wirtualnym napędzie, jedynie można było stworzyć obraz .iso