Nero

Witam

Nie jestem zbytnio zaznajomiona z komputerem ani Nero, ktory mam i czasami z niego korzystam. Chcialam prosic o pomoc:

  • jak dograc na DVD-RW kolejne zdjecia do tych ktore juz tam sa, zeby nie zmazac tych poprzednich?

  • czy mozna dogrywac na DV-R “cos” czy jesli dokona sie jednego nagrania nie mozna juz dograc juz nic do tej plyty (np zjecia, muzyke)?

Wiem, ze moze moje pytania sa banalne ale prosze o pomoc jesli to mozliwe i z gry bardzo dziekuje.

Dagmara

Podczas nagrywania płyt w NERO masz możliwość by utworzyć “dysk wielosesyjny” (Allow filles to be added later) [moment w którym wybierasz prędkość zapisu]. dzięki temu możesz w późniejszym czasie dogrywać pliki bez obaw o utratę poprzednich :wink:

Proponuje Ci obejrzeć tą prezentacje:

Nagrywanie płyt CD/DVD

Na pewno nagrywanie płyt w taki sposób o którym mówisz stanie się o wiele prostsze a nie musisz wykorzystywać NERO

Serdecznie dziekuje. zaraz uczynie wszystko wg wskazuwek. Pozdrawiam, Dagmara.

Tylko uwaga. Gdy ja dogrywam coś do płyty (niezależnie od programu, bna każdym to samo) to na niektórych napędach jest widziana tylko 1sza sesja, w odtwarzaczu DVD też.

sprobuje, i tak nie mam wyjcia.

wlasnie sciagam demo do nadrywania dvd i cd.

dziekuje za pomoc.

zobacze co mi sie uda zrobic.

pozdrawiam

dagmara

dagmara , proszę konkretnie tytułować swoje posty, przeczytaj jak mądrze zadawać pytania

  • następnie użyj przycisku icon_edit.gif

BTW

Sprawdzona porada to to nie jest, przenoszę do właściwego działu