Nero

Witam czy nero sam odczytuje pliki iso.

Tzn. Jezeli do nagrania wybiore plik iso. to nie nagra sie obraz ten plik, tylko normalnie plyta. :slight_smile:

Nagra się, ale i tak będziesz musiał go montować w napędzie.

Domyślam się, że masz taki komunikat potwierdzający gdy tworzysz nową sesję i przeciągasz plik obrazu.

By go nagrać bezpośrednio i by działał “od razu” z Nero Burning Rom wybierasz Nagrywarka -> Nagraj plik obrazu.

boczi dzieki. Acha dzieki

Bo ktos mi kiedys mowil ze on automatycznie czyta. :smiley:

P.S Mam pytanie

Wraz z zkupiona nagrywarka dostalem pakiet Nero. I mam do niego darmowa aktualizacje i moje pytanie brzmi.

Czy po instalacji update zmini mi sie dmomyslny jezyk :?

Zmieni. Będziesz musiał doinstalować spolszczenie do najnowszej wersji.

Dobra dzieki, akurat przy update mam rowniezr pakiety jezykowe :smiley:

A musze to zrobic bo moja wersja nie ma Nero Burning Rom a w tym linku jest aktualizacja z tym programem oraz update innych :smiley:

Co to za wersja?

Jeśli masz tylko NeroExpress (OEM) to chyba nici z aktualizacji.

Mam Nero Smart Start z tymi innymi programami.

A w aktualizacji pisze ze dochodzi nowy program wlasnie Nero Burning Rom :?

już któryś taki post widzę i zastanawiam się skąt bierzecie nero OEM bo ja mam nero OEM i nie mam żadnych problemów z aktualizacją i nie wiem dlaczego taki problem by miał być.

Jeśli chodzi o Nero OEM to od wersji 6.x nie dają w tym pakiecie programu Nero Burning ROM. Dostanie się tylko Express.

W wersji 5.x było inaczej, dostałem pełen pakiet - eh, czemu tak nie ma teraz??

Jeśli chodzi o aktualizację to jak najbardziej jest możliwa jednak nie da ona Tobie Nero Burning ROM, tylko zakutalizuje do najnowszych wersji resztę programów z pakietu!!

No niestety myslisz sie.

Bo po aktualizacji dostalem wyzej wymieniony program oraz dwa inne. :slight_smile:

Owszem może i dostałeś, ale (jeżeli miałeś Nero OEM) to Nero Burning Rom będziesz mieć w wersji trial. (sprawdź to).

Ja w praktyce widziałem dwie sytuacje:

  1. u kumpla - po zainstalowaniu aktualizacji NBR 6.6.x na Nero OEM 6.3.x został doinstalowany cały pakiet (z tym, że Nero Burning ROM w wersji trial)

  2. u mnie - po zainstalowaniu aktualizacji NBR 6.6.x na Nero OEM 6.3.x zostały zakutalizowane wyłącznie składniki już obecne.

Także jak widać jest różnie. Czemu? Nie mam pojęcia

Z tego co zdołałem zaobserwować to w Nero 6 OEM nie ma na 100% Nero Burning ROM :stuck_out_tongue: . Również instalując pakiet Nero Digital są pewne ograniczenia (np: nie ma dekodera DVD w programie Nero ShowTime). Pakiet ten aktualizuje sie normalnie, tak samo jak pełna wersja pudełkowa a mianowicie pobiera sie aktualizacje ze strony http://nero.com/eng/Updates.html