Nero

(El Presidento) #1

Witam czy nero sam odczytuje pliki iso.

Tzn. Jezeli do nagrania wybiore plik iso. to nie nagra sie obraz ten plik, tylko normalnie plyta. :slight_smile:

(boczi) #2

Nagra si臋, ale i tak b臋dziesz musia艂 go montowa膰 w nap臋dzie.

Domy艣lam si臋, 偶e masz taki komunikat potwierdzaj膮cy gdy tworzysz now膮 sesj臋 i przeci膮gasz plik obrazu.

By go nagra膰 bezpo艣rednio i by dzia艂a艂 "od razu" z Nero Burning Rom wybierasz Nagrywarka -> Nagraj plik obrazu.

(El Presidento) #3

boczi dzieki. Acha dzieki

Bo ktos mi kiedys mowil ze on automatycznie czyta. :smiley:

P.S Mam pytanie

Wraz z zkupiona nagrywarka dostalem pakiet Nero. I mam do niego darmowa aktualizacje i moje pytanie brzmi.

Czy po instalacji update zmini mi sie dmomyslny jezyk :?

(boczi) #4

Zmieni. B臋dziesz musia艂 doinstalowa膰 spolszczenie do najnowszej wersji.

(El Presidento) #5

Dobra dzieki, akurat przy update mam rowniezr pakiety jezykowe :smiley:

A musze to zrobic bo moja wersja nie ma Nero Burning Rom a w tym linku jest aktualizacja z tym programem oraz update innych :smiley:

(system) #6

Co to za wersja?

Je艣li masz tylko NeroExpress (OEM) to chyba nici z aktualizacji.

(El Presidento) #7

Mam Nero Smart Start z tymi innymi programami.

A w aktualizacji pisze ze dochodzi nowy program wlasnie Nero Burning Rom :?

(kris) #8

ju偶 kt贸ry艣 taki post widz臋 i zastanawiam si臋 sk膮t bierzecie nero OEM bo ja mam nero OEM i nie mam 偶adnych problem贸w z aktualizacj膮 i nie wiem dlaczego taki problem by mia艂 by膰.

(Skiff) #9

Je艣li chodzi o Nero OEM to od wersji 6.x nie daj膮 w tym pakiecie programu Nero Burning ROM. Dostanie si臋 tylko Express.

W wersji 5.x by艂o inaczej, dosta艂em pe艂en pakiet - eh, czemu tak nie ma teraz??

Je艣li chodzi o aktualizacj臋 to jak najbardziej jest mo偶liwa jednak nie da ona Tobie Nero Burning ROM, tylko zakutalizuje do najnowszych wersji reszt臋 program贸w z pakietu!!

(El Presidento) #10

No niestety myslisz sie.

Bo po aktualizacji dostalem wyzej wymieniony program oraz dwa inne. :slight_smile:

(Skiff) #11

Owszem mo偶e i dosta艂e艣, ale (je偶eli mia艂e艣 Nero OEM) to Nero Burning Rom b臋dziesz mie膰 w wersji trial. (sprawd藕 to).

Ja w praktyce widzia艂em dwie sytuacje:

1. u kumpla - po zainstalowaniu aktualizacji NBR 6.6.x na Nero OEM 6.3.x zosta艂 doinstalowany ca艂y pakiet (z tym, 偶e Nero Burning ROM w wersji trial)

2. u mnie - po zainstalowaniu aktualizacji NBR 6.6.x na Nero OEM 6.3.x zosta艂y zakutalizowane wy艂膮cznie sk艂adniki ju偶 obecne.

Tak偶e jak wida膰 jest r贸偶nie. Czemu? Nie mam poj臋cia

(Informacje) #12

Z tego co zdo艂a艂em zaobserwowa膰 to w Nero 6 OEM nie ma na 100% Nero Burning ROM :stuck_out_tongue: . R贸wnie偶 instaluj膮c pakiet Nero Digital s膮 pewne ograniczenia (np: nie ma dekodera DVD w programie Nero ShowTime). Pakiet ten aktualizuje sie normalnie, tak samo jak pe艂na wersja pude艂kowa a mianowicie pobiera sie aktualizacje ze strony http://nero.com/eng/Updates.html