Nero

Mam pytanie dotyczące nagrywania na nero, mam nagrywarkę DVD i chcialam uporzadkowac sobie dyski, mam tu troche swojej ulubinej muzyki i kilka filmów w formacie DViXa prze zapisywaniu płyty DVD nero zaznaczyłam opcję nagrywaj płytę DVD i procesnagrywania się rozpoczął, alnie niestety po wszystkim nie można tej płyty odtworzyć. Spróbowalam jeszcze raz tym razem zaznaczylam opcję CD ale tym razem progrem nero wskazała ilośc miejsca na płycie jedynie 700 MB czy ktos mógłby mipomóc i podpowiedziec co mam w takim wypadku zrobic?

Bardzo prosze o pomoc z góry serdecznie dziękuję :lol:

divxa na DVD przerabiasz programem NeroVision Express 2 w programie dajesz utwóż DVD/DVD video następnie dodaj pliki video i dodajesz divxa tworzysz własny projekt i zamiast nagrywarki najlepiej wybrać image recorder DVD, zostanie utworzony obraz płyty na dysku ,taki obraz możesz umieścić w wirtualnym napędzie i sprawdzić czy prawidłowo jest odtważany, zazwyczaj jest i dopiero wtedy najlepiej wypalić na płyte. Napisy w divx-sie muszą być wkomponowane w film (w jednym pliku z filmem) bo w przeciwnym razie nie będziesz miał napisów na DVD.

Załozyłaś osobny topic z tym tematem. W związku z tym cytowany post kasuję.