Nero

Nie wiem czemu i nie wiem czy tak sie to nazywa ale jak nagram na płyte naprzyklad 4 piosenki w nero i potem bede chcial dograc kilka piosenek to przy prubie negrania wyskakuje informacja ze nosnik nie jest nagrywalny . Mysle ze nero zamyka płyte po nagraniu. Jak to zmienic ?

Musisz utworzyc płytę multisesyjna.

Jakim programem z pakietu Nero nagrywasz i jaka wersja :?

Nero express werjs 5.5.10.25

Mozna jasniej? Co zrobic zeby mozna było na płyte kilka razy nagrac? tzn dograc zakładam odrazu ze tworze dysk ktory bedzie mozna odtworzyc na kazdym sprzecie.

Niestety nie mam tej wersji ale myslę ze opiś będzie pasował.

Kiedy tworzysz kompilacje Koncowe ustawienia nagrywania zaznaczasz opcję Zezwól na dodawanie nast. plików (dysk wieloses.).

A pózniej jezeli chcesz dograć wybierasz Kontynuuj dysk multisesyjny

nero burning ROM - Audio CD - /zakładka zapis/- odznacz /zakończ dysk/.

Tak jak w temacie

Coś mi sie nie wydaje aby przy nagrywaniu płyty audio nie mp3 tylko normalnej płyty audio jakakolwiek opcja zezwalania na późniejsze nagrywanie lub niezamykanie sesji była aktywna , próbowałem to juz zrobic chyba z 1000 razy i nigdy nie udalo mi sie dodać nowych kawałków do już isteniejących , nawet jak kiedyś zmusiłem nero do tego aby nie zamykał sesji a potem dograłem nowe utwory to i tak tylko te nowe były widoczne w np. wieży, więc chyba sie nie da aby nagrać płyte audio a potem coś dogrywać.

Gdzie ta zakładka zapis jest? Mozna jasniej troszeczke gdzie mam wejsc po uruchomieniu programu

nk4oifb4ngqupf4jm.jpg

pewnie to ci pomoże

http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/ … hp?sm=nero

Nie wiem na pewno, poniważ mam kłopoty z zainstalowaniem nero, ale o ile pamiętam w nero nie można nagrać płyty multisesyjnej audio dlatego, że odtwarzacze stacjonarne nie widzą takiej płyty. Obawiam się, że inne programy też nie nagrywają multisesyjnych audio.

Problem z NERO i płytkami wielosesyjnymi jest rozwiązywalny przez użycie pakietu “Multimounter” http://www.nero.com/nero7/eng/Multimounter.html

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich. Na imie mam Piotr.

Jeśli chcesz, żeby płyta grała w zwykłym odtwarzaczu, musisz użyć opcji “audio cd”. Ta opcja wyklucza dogrywanie. Płyty z niezamknietą sesją nie odtworzy żaden cd - k. Dodatkowo niektóre nagrywarki (np. Philips) zawsze zamykają płytę.