Nero7 - z MP3 na Audio

Mam nowe (co prawda niemieckie , ale oryginalne nero7) i mam problem z nagrywaniem z Mp3 na audio.Wszystko inne gra jak trzeba tzn. nagrywanie dvd , czy danych.Podczas nagrywania MP3 na audio program dochodzi do 4-9% i zatrzymuje sie. Swiatelko w nagrywarce mruga , ale nie moge ani wysunac plyty ani wylaczyc programu. Dodam , ze chodzi o nagrywanie na cd-r.

Powiecmy ze łykłem to z tym nero :slight_smile:

Czy dzieje sie ze wszytskimi plikami MP3 :?

Opcjonalnie spróbuj nagrac na innej płycie naprzykłąd Cd-RW

A moze najpierw przekonwertuj na audio i dopiero nagraj :stuck_out_tongue:

Soft :

http://www.idg.pl/ftp/pc_3339/FreeRIP%202.7.html

jak narazie probowalem z jedna plyta z utworami mp3 , ale sprobuje na cd-rw

Złączono Posta : 22.10.2005 (Sob) 21:05

Lipa , nadal to samo. Staje na 9% i nie chce isc dalej.Nawet jak to pisze to nagrywarka nadal mruga mimo , ze wylaczylem caly program.

w nowym, orginalnym niemieckim nero jest również orginalny polski język… :stuck_out_tongue:

a mp3 na wav przerób na dysku i dopiero wtedy nagrywaj… :lol:

a mozesz dokladniej , jestem lekko zielony :oops:

Przekonwertować mp3 na audio możesz Nerem

otwierasz nero>>dodatki>>zapis ścieżek>>>ustawiasz format pliku na wyjsciu na (*wav,*wave)>>ścieżka gdzie masz zgrać>>Start >> i gotowe

10vw.th.jpg

ale ja nie chce kombinowac , tylko normalnie nagrac plyte.Z innymi wersjami nie bylo takiego problemu , nagrywaly i konwertowaly w czasie rzeczywistym

witam, ja mam ten sam problem. tez mam to nero ale PL. mi nagrywa się na cd do ok 25%, również nie mogę otworzyć nowej nagrywarki dvd. zużyłam już kilka płyt. czy ktoś wie czemu tak się dzieje? czy można to naprawić? i jaki jest dobry program prócz nero, który przeprowadza od razu konwersje z mp3 na audio podczas nagrywania?