Net Framewor - błąd

Witam Was

mam ciągle błędy związane z tym NET FRAMEWORK dlatego chciałem najnowszą wersję zainstalować ale… właśnie

Odpalam plik “dotNetFx35setup.exe” ważący 2,7 MB. Coś tam się wypakowuje, później instalator ładuje składniki instalacji (trwa to jakieś 3 min)

Później wyskakuje mi okienko

zal.png

Klikam na ZAINSTALUJ i … ściąga się jakieś 6 MB po czym “Całkowity postęp instalacji 0 MB /71 MB” i znowu dochodzi do 6 MB i znowu wraca do 0…

Czy ktoś wie co mu jest ?:confused:

Dodane 07.03.2009 (So) 15:28

Nawet mam plik o wadze 231MB który też się nazywa “dotnetfx35.exe”. I niby to jest pełna wersja bez ściągania czegoś z sieci ale… znowu pojawia się te okienko i dalej wiecie…

Dodane 07.03.2009 (So) 15:34

Oj przepraszam… wyżej miało być ze w tym pliki 231MB pisze mi “Całkowity postęp pobierania 53 MB /63MB” (zaczyna sie od 53) dochodzi do 63 (czyli max) i … wszystko stoi, nic się dalej nie dzieje.

M_a_r_i_o ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.