NET Framework 3.5 nie chce się instalować

(matidobryworms13) #1

Chciałbym podpiąć pada PS3 do mojego laptopa z Win 8.1. Pobrałem DS3 Tools i gdy próbowałem włączyć, Funkcje systemu Windows powiadomiły mnie, że do działania potrzebny jest NET Framework 3.5 zawierający wersje 2.0 i 3.0 oraz, że potrzebne pliki zostaną pobrane z Windows Update. Mam problem. To się nie chce pobierać, pusty pasek,. Anulowałem 3 razy. Właśnie mi wyskoczyło, że nie można zainstalować tej funkcji (kod błędu: 0x800F0906).Czy to wina łącza, Windows Update, czy tego, że mam Windows 8.1 (na 7 działa bez problemu wg poradników YT)?

Uruchomiłem DS3 Tool zanim podpiąłem pada PS3. Może restart coś da, zobaczymy.

Juz znalazlem rozwiazanie na YT. Jest OK. Tylko juz nie podepne pada dzisiaj

(kowgli) #2

Z tego co kojarzę Windows 8.1 powinien mieć .NET 3.5 już wbudowany. Dziwne, że nie ma. Zawsze możesz spróbować zainstalować stąd: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21

(matidobryworms13) #3

Ten sposób polega na tym, że wchodzę w Ustawienia > Aktualizacje i Odzyskiwanie > Odzyskiwanie > Uruchamianie zaawansowane. Potem wybieram Rozwiąż problemy > Opcje zaawansowane > Ustawienia Uruchamiania > Uruchom Ponownie i potem wybieram numerek 7: Wyłącz podpisywanie sterowników. Wtedy Funkcje systemu Windows nie będą mnie nawiedzać.

(hubert987) #4

robisz tak

panel sterowania odinstaluj program i masz tam przy górze po lewej włącz i wyłącz opcje systemu windows i  zaznaczasz tam .net framework 3.5

i powinno być ok